pitbulls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pitbulls

dogs
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 бултериер

Go down 
+17
BULLFAN
Jokera
tattoo
bat_go6o_silistrata
CKPE4
animal_bg
Admin
LORD_BULL
atropa
TORMENTOR
maximize
mazniq
tzufa
zelka
mitaksi
Jordan staff
димитър
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
tattoo
ентусиаст
ентусиаст
tattoo


Брой мнения : 11
Age : 49
Localisation : Ruse
Registration date : 31.08.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: hello   бултериер - Page 4 EmptyПон Сеп 03, 2007 10:15 pm

Според мен (С)тука е по-демократично управлението на админите , така че смятам че тук е нашето място(засега).
Няма смисъл от заяждане и дразги .дайте малко по-весело и не обръщайте внимание на анонимните (може би ги е страх от нещо или някой) щото те ще си останат такива до края на живота си...
bbq
Върнете се в началото Go down
http://www.tattooartists.org/Gallery.asp?GalleryID=5659
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyВто Сеп 04, 2007 12:22 am

Илияне, пиле, аз предлагам, а не казвам...

Това беше последния ми жалък опит да се правя на синя каска, вече ставам Ал Кайда pirat 66
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyВто Сеп 04, 2007 1:59 am

Кому е нужна тази вулгарщина???
Та тя нарушава благия тон на форума.


Можеше просто да ми кажеш:

Дръж се ествествено бе мек!
Ча ша приклесам макя ту у гъзиндарете
сак че ша инги извърна чирвата
дорде баща ми та гняса у муцинята.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyВто Сеп 04, 2007 2:09 pm

Bruno <Tormentor> написа:
Ела ми бе Гошо, ела ми бе свиньо, ела да ти кажа кой съм, майка ти да еба насрана у червата.

Извинете, лирическо отклонение... smackbum


Г-н BRUNO TORMENTOR,благодаря Ви за топлите думи! Не успяхте да ме изненадате. А трябваше! Действията Ви са доста предвидими. Не мислите ли?

Позволих си да Ви цитирам,Г-н BRUNO TORMENTOR.Не се сърдите,нали? Вашите словоизлияния по горе само потвърдиха думите ми. Вие наистина се възбуждате от фекалии.Странно...

Едни заливат пазара с необезпаразитени кученца,а други се ровят в техните изпражнения и това ги прави щастливи..

Не разбирам поведението Ви,Г-н BRUNO TORMENTOR!

Помогнете си,моля Ви! Вярвам,че ще се поправите.

Г-н BRUNO TORMENTOR,не ме разочаровайте!
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyВто Сеп 04, 2007 3:14 pm

Bruno написа:
Кому е нужна тази вулгарщина???
Та тя нарушава благия тон на форума.


Можеше просто да ми кажеш:

Дръж се ествествено бе мек!
Ча ша приклесам макя ту у гъзиндарете
сак че ша инги извърна чирвата
дорде баща ми та гняса у муцинята.



Г-н BRUNO TORMENTOR,не можете да отречете,че този език изцяло подхожда на външността Ви.А бях готов да се съглася с Вас! Жалко,наистина! Тръгнахте така добре,а то какво стана-не се стърпяхте и отново заговорихте на майчиният си език! А аз Ви наричам Господин! Моя грешка.

На път сте да Ви отнема тази титла! Все още разполагате с време да направите разбор на поведението си...
Обърнете се към когото трябва!

Хубав ден Ви желая и успешно лечение,Г-н BRUNO TORMENTOR!
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyВто Сеп 04, 2007 5:11 pm

Бат Гошо, помогни ми, като те видя и не мога да спра да псувам, трябва да ми помогнеш, и лайна като видя ми се приисква да ги разровя, а за езика, да, така говорим в моя край и то постоянно, оно ние сме си сеяне от горътъ, а вашия диалект какъв е уа.

Държа на презентация от ваша страна, сега Илиян ще каже, че пак се правя на шеф, ако искате г-н Гошо и аз ще ви се представя, та да видим накрая кой "по-дяволите" какъв е и кого псувам, все пак.

Да не се окаже, че сте ми работодател или пък сте човек на когото се възхищавам или пък бъдещето на кучето ми зависи от вас или пък бъдещето на клуба ни зависи от вас.

При мен каквото повикат, това се обажда, а ти си повика най-лошото, много хора от клуба ще ти кажат за моето поведение тук и във отношението ми с тях, дали съм нагрубил някого през тази 1 година откакто ги познавам, един ден ще установиш, че грубиянщината с която привлече вниманието ми към теб, и която ти си позволи, благодарение на анонимността която ти дава интернет, не ти е била никак, ама никак полезна.
Да се заяждаш с мен, без да ме познаваш, само за да се причислиш към нечий лагер, не беше добра идея, та ти дори не знаеш и отношенията ми с пишещите тук, или информацията, че не съм член на УС ти е била достатъчна, за да прецениш, че членството ти в нашия клуб не зависи от мен, и спокойно можеш да се ебаваш.
Бат Гошо, не боли да се извиниш, повярвай ми, не всичко е свършило, пък някой ден току-виж си се оказал на една софра с човека дето рови в лайната и еректира при вида на дефекция!!!
Върнете се в началото Go down
smehurka
apbt приятел
apbt приятел
smehurka


Брой мнения : 29
Localisation : някаде под синьото небе се подвизава моето дупе.
Registration date : 04.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyВто Сеп 04, 2007 5:27 pm

Здравейте малки големи и още по-големи. Имам един въпрос и се моля от някой от по-компетентните тук да ми отговори.Просто ме гризе любопитството.Някой знае ли защо Васко Горолов напусна клуба?!
Върнете се в началото Go down
LORD_BULL
напреднал
напреднал
LORD_BULL


Брой мнения : 81
Localisation : ГАБРОВО
Registration date : 27.08.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyВто Сеп 04, 2007 9:41 pm

smehurka написа:
Здравейте малки големи и още по-големи. Имам един въпрос и се моля от някой от по-компетентните тук да ми отговори.Просто ме гризе любопитството.Някой знае ли защо Васко Горолов напусна клуба?!

Здр.,маце!
По този въпрос се спекулира много, но аз ще кажа истината. В.Горолов има големи задължения към Клуба и за това са му спира членските права. Ако реши да си оправи сметките никой няма да му направи проблем!
Правилата са за всички.......
Върнете се в началото Go down
smehurka
apbt приятел
apbt приятел
smehurka


Брой мнения : 29
Localisation : някаде под синьото небе се подвизава моето дупе.
Registration date : 04.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyВто Сеп 04, 2007 10:47 pm

Искрено благодаря за изчерпателният отговор,точно защото по този въпрос се спекулира много,и чух какви ли не фантасмагоории исках някакъв разумен отговор. I love you
Върнете се в началото Go down
LORD_BULL
напреднал
напреднал
LORD_BULL


Брой мнения : 81
Localisation : ГАБРОВО
Registration date : 27.08.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 12:45 am

ВНИМАНИЕ !!!

Ще Ви помоля да престанете с тези вулгарни,
просташки и содомистични прояви!


Спрета с тези свинщини, защото отблъсквате
и малкото нормални хора, решили да пишат ТУК!

В противен случай всичко се обезсмисля !!!
Дано да сте ме разбрали !!!

Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 8:57 am

Илияне, пак взе да се правиш на шефче.

Как те понася Ронда, не знам? Very Happy
Върнете се в началото Go down
smehurka
apbt приятел
apbt приятел
smehurka


Брой мнения : 29
Localisation : някаде под синьото небе се подвизава моето дупе.
Registration date : 04.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 10:36 am

Bruno <Tormentor> написа:
Илияне, пак взе да се правиш на шефче.

Как те понася Ронда, не знам? Very Happy
С любов преди всичко! Мисля аз! ring
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 12:23 pm

В този форум никой не обелва и дума за кучета, по-скоро сме като в искрено и лично...
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 72
Registration date : 05.02.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 12:31 pm

Мисля, че достаъчно е фрий откъм цензура форума, моля не ми се качвайте на глвата, нямам модове - банове има за разни глисти и туркментори....

Спазвайте добрия тон и всичко ще е окей....ако ли не там който искапе да се изнася е свододен да си ходи...
Върнете се в началото Go down
https://apbt-bg.niceboard.com
LORD_BULL
напреднал
напреднал
LORD_BULL


Брой мнения : 81
Localisation : ГАБРОВО
Registration date : 27.08.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 6:40 pm

Bruno написа:
Илияне, пак взе да се правиш на шефче.

Как те понася Ронда, не знам? Very Happy

г-н Бруно Ройтерс, благодаря Ви за забелешката! Не успяхте да ме
изненадате, а трябваше! Ходовете Ви са твърде предвидими!
Не мислите ли?! Не виждам у Вас дори и капка индивидуалност, а
би трябвало! Не смятате ли? В моя фен клуб членуват само расови
жени,не знаехте ли?! Сега вече знаете! Влезте малко в час,г-н Бруно!
Излагате се, излагате и Катрин! Моля корегирайте се, докато е време!
За да не стане прекалено късно!
Успех Ви желая, г-н Бруно !!!
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 7:05 pm

Bruno написа:
Бат Гошо, помогни ми, като те видя и не мога да спра да псувам, трябва да ми помогнеш, и лайна като видя ми се приисква да ги разровя, а за езика, да, така говорим в моя край и то постоянно, оно ние сме си сеяне от горътъ, а вашия диалект какъв е уа.

................................................................................................

................един ден ще установиш, че грубиянщината с която привлече вниманието ми към теб, и която ти си позволи, благодарение на анонимността която ти дава интернет, не ти е била никак, ама никак полезна.
Да се заяждаш с мен, без да ме познаваш, само за да се причислиш към нечий лагер, не беше добра идея, та ти дори не знаеш и отношенията ми с пишещите тук, или информацията, че не съм член на УС ти е била достатъчна, за да прецениш, че членството ти в нашия клуб не зависи от мен, и спокойно можеш да се ебаваш.
Бат Гошо, не боли да се извиниш, повярвай ми, не всичко е свършило, пък някой ден току-виж си се оказал на една софра с човека дето рови в лайната и еректира при вида на дефекция!!!


Г-н BRUNO TORMENTOR,установих че Вие не разбирате езикът,който е приет като Български.Не искам да се заяждам с Вас,а чисто и просто съм възмутен от поведението Ви...Никога не съм Ви обидил,не мисля и да го правя...
Вие не сте познавач и поддръжник на бултериера! За Вас е все едно какво е кучето Ви...Наистина е жалко! Достоен сте за съжаление,Г-н BRUNO TORMENTOR!
Не се обиждайте,но мога ли да Ви попитам на колко години сте Г-н BRUNO TORMENTOR?
Върнете се в началото Go down
maximize
напреднал
напреднал
maximize


Брой мнения : 54
Localisation : BULL_GARIA
Registration date : 17.08.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 7:05 pm

...."Мисля, че достаъчно е фрий откъм цензура форума"....,
дори е прекалено и предостатъчно фрий откъм цензура форума....!!!!

Как позволихте г-н Admin, толкова дълго време
да се публикуват тук, такива абсурдни цинизми и вулгарни прояви?!

Това беше обида за всички любители на кинологията!

Необходимо беше да изтриете веднага всички нецензурни постове,
които се появиха за първи път, а Вие ги оставихте няколко дни и те породиха нови и все повече други такива, които заляха този добър форум като лавина!

Ще Ви помоля, а това всъщност е Ваше задължение,
да изтривате веднага всички нецензурни постове,
които се появят отсега нататък!
war

....защото винаги грубото действие поражда съответното по-силно и по-грубо противодействие....!!!!

....защото от това печели някой друг и сега си пече питката със задоволство, а ние булл-фенс губим тотално и без достойнство....!!!

Дали ме разбирате правилно, КОЛЕГИ....!?!? bbq

Успех за Вас и за всички нас!!!
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 7:16 pm

Bruno написа:
В този форум никой не обелва и дума за кучета, по-скоро сме като в искрено и лично...



Г-н BRUNO TORMENTOR,ако наистина имахте какво да кажете за бултериера,а не просто за Вашето куче,Вие бихте постъпили така,както сториха Г-н ANIMAL и Г-н LORD BULL.Поучете се от това.
Надявам се,че не съм Ви обидил,Г-н BRUNO TORMENTOR.
Вие не се стремите да научите нещо.Прав ли съм?
Това,че имате бултериер,навярно,е чиста случайност.Посрамвате кучето си,Г-н BRUNO TORMENTOR! Срамите и породата! На Ваше място бих си взел пудел.Ще Ви подхожда повече,повярвайте ми!
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 7:20 pm

Г-н MAXIMIZE,допадна ми Вашето изказване! Поддържам мнението Ви.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 7:29 pm

Нека да акцентираме върху бултериера-това великолепно животно! Мога ли да запитам участниците тук как поддържат физиката на собствените си кучета?

Благодаря в аванс!
Върнете се в началото Go down
LORD_BULL
напреднал
напреднал
LORD_BULL


Брой мнения : 81
Localisation : ГАБРОВО
Registration date : 27.08.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 7:38 pm

Bruno написа:
Бат Гошо, помогни ми, като те видя и не мога да спра да псувам, трябва да ми помогнеш, и лайна като видя ми се приисква да ги разровя, а за езика, да, така говорим в моя край и то постоянно, оно ние сме си сеяне от горътъ, а вашия диалект какъв е уа.

Държа на презентация от ваша страна, сега Илиян ще каже, че пак се правя на шеф, ако искате г-н Гошо и аз ще ви се представя, та да видим накрая кой "по-дяволите" какъв е и кого псувам, все пак.

Да не се окаже, че сте ми работодател или пък сте човек на когото се възхищавам или пък бъдещето на кучето ми зависи от вас или пък бъдещето на клуба ни зависи от вас.

При мен каквото повикат, това се обажда, а ти си повика най-лошото, много хора от клуба ще ти кажат за моето поведение тук и във отношението ми с тях, дали съм нагрубил някого през тази 1 година откакто ги познавам, един ден ще установиш, че грубиянщината с която привлече вниманието ми към теб, и която ти си позволи, благодарение на анонимността която ти дава интернет, не ти е била никак, ама никак полезна.
Да се заяждаш с мен, без да ме познаваш, само за да се причислиш към нечий лагер, не беше добра идея, та ти дори не знаеш и отношенията ми с пишещите тук, или информацията, че не съм член на УС ти е била достатъчна, за да прецениш, че членството ти в нашия клуб не зависи от мен, и спокойно можеш да се ебаваш.
Бат Гошо, не боли да се извиниш, повярвай ми, не всичко е свършило, пък някой ден току-виж си се оказал на една софра с човека дето рови в лайната и еректира при вида на дефекция!!!
Не стига,че говориш всякакви гнусотии, които не подхождат на
външността ти,ами сега тръгна да споменаваш за ЛАГЕРИ!
Събуди се, БРУНО, огледай се и вземи правилните за теб решения!
Когато става дума за ЛЪЖА и ИСТИНА, не можем да говорим за
отбори и лагери! Престани да манипулираш общественото мнение! Аз не воювам с никого, а ти?
Успех Ви желая,г-н Бруно!

Върнете се в началото Go down
maximize
напреднал
напреднал
maximize


Брой мнения : 54
Localisation : BULL_GARIA
Registration date : 17.08.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 7:43 pm

bat_go6o_silistrata написа:
Нека да акцентираме върху бултериера-това великолепно животно! Мога ли да запитам участниците тук как поддържат физиката на собствените си кучета?

Благодаря в аванс!

Най-сетне се появи сериозна тема...!!!

Естествено и разумно е когато човек тренира своето булли,
да успее едновременно с това да поддържа в добра форма
и своята собствена физика.....!!!!

Струва ми се, малко са сред нас такива фенове....?!

[img]бултериер - Page 4 Ce72ecdbc6
Върнете се в началото Go down
maximize
напреднал
напреднал
maximize


Брой мнения : 54
Localisation : BULL_GARIA
Registration date : 17.08.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyСря Сеп 05, 2007 8:03 pm

bat_go6o_silistrata написа:
Г-н MAXIMIZE,допадна ми Вашето изказване! Поддържам мнението Ви.

Благодаря ти bat_go6o_silistrata, за разбирането !

За наше общо съжаление, явно е наличието на
ВЪНШНИ ВРАГОВЕ НА БУЛТЕРИЕР КЛУБА,
които по всевъзможни начини се опитват да дискредитират
и унижат членовете и любителите на породата!

Не само, че успяха да разбият стария бул-форум в дог.бг.-то,
но сега искат да покажат неспособността на феновете
да работят в екип и разбирателство и в този форум....

Голяма отговорност има модератора на форума,
когато започнат тези процеси те могат да се спрат,
да се насочват, моделират и манипулират....
admin
Успех на този сега вече наш модератор !
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyЧет Сеп 06, 2007 12:54 am

Автобиография на вниманието на Бат Гошо:

На 25 години съм, роден в София.
Родителите ми са от Димитровград и Враца.
Средно образование - Софийска математическа гимназия (Отл.)
Висше образувание - УНСС - Финанси (Отл.)
В момента уча магистратура в УНСС - икономика на недв. собств.
Работя в строителна фирма.
Занимавам се и с външна реклама.
Член съм на УС на българския фенклуб на Арсенал Лондон.
Член съм на фенклуба на ПФК Левски.
Член съм на БККАБТ.
От 1 година, не СЛУЧАЙНО както вие предположихте, гледам бултериер "от посредствени родители", закупен от развъдника Торментор, кучето в момента е Млад Шампион на България.
Интересувам се от породата Англ. Бултериер от доста години, през тази година се запознах с наличната в България литература за породата.
Отворен съм за информация и дейно участвах във форума в dog.bg.
Отпочнах кореспонденция с развъдниците Grisse Basse и Trick or Treat.
Опитах се да навляза в дейноста на БККАБТ и да съм полезен с каквото мога.
Харесвам и пуделите, но не бих гледал куче от тази порода, всъщност бих гледал само кучета от породата анг. бултериер.
Имам платен членски внос и съм внесъл 200лв, за да подпомогна частично финансирането на клубна изложба, като съм в готовност да взема участие и в популяризирането на събитието, доколкото е по силите ми.


Сега си ти Бат Гошо...запознай ни със себе си...ако имаш това желание.
От мен ползотворно писане в новия форум.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 EmptyЧет Сеп 06, 2007 11:00 am

Благодаря Ви за изчерпателната информация,Г-н BRUNO TORMENTOR! Отговорихте задоволително.

Образованието Ви не притежава никаква тежест.Вие вече показахте достатъчно.

Но нека сега аз да Ви кажа какво е единственото общо между бултериера и футбола,Г-н BRUNO TORMENTOR-това е Англия.Няма място за сравнение.Футболът е проста игра,но за интелигентни хора.Така че,зарежете го! Бултериерът,обаче,е нещо много повече,Г-н BRUNO TORMENTOR.
Преценете сам какво Ви дава футболът и какво бултериерът.Аз също съм запалянко,но на първо място за мене е правилното куче от правилната порода,Г-н BRUNO TORMENTOR.

Членувате в различни фен-клубове.А за професионалните клубове какво ще кажете,Г-н BRUNO TORMENTOR? Защо името Ви не фигурира там? За Вас е прогрес,че сте избрали Бултериер-клуба в България,защото той не е фен-клуб.До колкото съм запознат,в неговата управа са се събрали само професионалисти,Г-н BRUNO TORMENTOR.

Уважавам изборът Ви.На път сте да се вразумите,Г-н BRUNO TORMENTOR.Това е похвално.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





бултериер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
бултериер
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
pitbulls :: Английски бултериер :: За любители на породата-
Идете на: