pitbulls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pitbulls

dogs
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 бултериер

Go down 
+17
BULLFAN
Jokera
tattoo
bat_go6o_silistrata
CKPE4
animal_bg
Admin
LORD_BULL
atropa
TORMENTOR
maximize
mazniq
tzufa
zelka
mitaksi
Jordan staff
димитър
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
maximize
напреднал
напреднал
maximize


Брой мнения : 54
Localisation : BULL_GARIA
Registration date : 17.08.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyВто Сеп 11, 2007 9:54 pm

Г-Н АДМИН,
бихте ли обяснили за какво става на въпрос?

Не виждам връзка и логика в това Ваше
доста грубо отношение към любителите на Вашият форум!

Ще отблъснете булл-феновете от тук!!!

Не мислите ли.......?

Помислете малко!


Idea Idea Idea
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 72
Registration date : 05.02.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyСря Сеп 12, 2007 9:12 am

Администрацията т.е. аз не е длъжна да дава нкакви обяснения, относно действията си. Няма да позволя този форум да стане поле за изява за личните отношения на някой си. Либералната политика на администрицията не позвлолява обаче рекламиране на други форуми на страниците на този, каквато препрпратка имаше вчера в поста на
даден многуважаван потребител. Имате право на подпис слагайте там каквото си щете, но не и на страниците на форума.
Върнете се в началото Go down
https://apbt-bg.niceboard.com
LORD_BULL
напреднал
напреднал
LORD_BULL


Брой мнения : 81
Localisation : ГАБРОВО
Registration date : 27.08.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyСря Сеп 12, 2007 10:28 am

Admin написа:
Администрацията т.е. аз не е длъжна да дава нкакви обяснения, относно действията си. Няма да позволя този форум да стане поле за изява за личните отношения на някой си. Либералната политика на администрицията не позвлолява обаче рекламиране на други форуми на страниците на този, каквато препрпратка имаше вчера в поста на
даден многуважаван потребител. Имате право на подпис слагайте там каквото си щете, но не и на страниците на форума.

Мерси за отговоря! Не исках да прозвучи като РЕКЛАМА!
Ще се вслушам в съвета Ви, Г-н Админ! Забравих за подписа....

Върнете се в началото Go down
maximize
напреднал
напреднал
maximize


Брой мнения : 54
Localisation : BULL_GARIA
Registration date : 17.08.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyСря Сеп 12, 2007 10:30 am

Admin написа:
Aко още някой си плесне рекламат на форума ше изхвърчи и без това и Торемнтори и Назар'с сте използвазчи и интересчии, комерсилани..довиждане

УВАЖАЕМИ г-н Admin,
изненадвате ни с това обвинение,
тъй като уважаваните Торемнтори и Назар
просто нямат присъствие във Вашия Форум.

Позволявате си необосновани обиди, моля за ФФАКТИ !!!
Върнете се в началото Go down
LORD_BULL
напреднал
напреднал
LORD_BULL


Брой мнения : 81
Localisation : ГАБРОВО
Registration date : 27.08.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyСря Сеп 12, 2007 10:44 am

maximize, Админът си изпусна нервите, вчера....., не е
искал да обижда, сигурен съм! Не го нападайте, моля!
Върнете се в началото Go down
maximize
напреднал
напреднал
maximize


Брой мнения : 54
Localisation : BULL_GARIA
Registration date : 17.08.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyСря Сеп 12, 2007 10:50 am

LORD_BULL написа:
maximize, Админът си изпусна нервите, вчера....., не е
искал да обижда, сигурен съм! Не го нападайте, моля!

Лорде, все още не съм тръгнал да нападам....

Просто търся ИСТИНАТА И ЦЯЛАТА ИСТИНА !!!

Позволявате си необосновани обиди, моля за ФФАКТИ !!!
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 72
Registration date : 05.02.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyСря Сеп 12, 2007 11:21 am

Не съм искал да обиждам никой, просто това е принципа на форума...рекламирайте каквото искате, но без други форум...в подписа имате възможност. И просто не искам да ставам свидтел на разправиите ви, а не да обиждаm точно Вас двамата, които сте написали най много за була тук.
Върнете се в началото Go down
https://apbt-bg.niceboard.com
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyСря Сеп 12, 2007 1:13 pm

Г-н ADMIN,не дръжте такъв тон на уважавани от мене личности! Това е приятелски съвет.Не ме разбирайте погрешно! Попитайте г-дата TORMENTOR и синът му-BRUNO TORMENTOR какво взимат при нервните им изблици.Те ще Ви помогнат,сигурен съм.

Вълшебното лекарство се нарича LEXOTAN. Желая Ви успешно лечение,Г-н ADMIN!
Върнете се в началото Go down
mazniq
ентусиаст
ентусиаст



Брой мнения : 11
Localisation : Sofia
Registration date : 17.08.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyСря Сеп 12, 2007 8:43 pm

ЦЕНЗУРА

Bye, Byeгоспожице, скъпа
Върнете се в началото Go down
Jokera

Jokera


Брой мнения : 2
Localisation : София
Registration date : 31.08.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyЧет Сеп 13, 2007 12:36 am

Г-н Мазен,да не би Вие да сте ''Елитният разплодник на България'' banana












55 55 55
Върнете се в началото Go down
animal_bg

animal_bg


Брой мнения : 9
Localisation : Plovdiv
Registration date : 29.08.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyЧет Сеп 13, 2007 11:58 am

Върнете се в началото Go down
animal_bg

animal_bg


Брой мнения : 9
Localisation : Plovdiv
Registration date : 29.08.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyЧет Сеп 13, 2007 12:01 pm

Jokera написа:
Г-н Мазен,да не би Вие да сте ''Елитният разплодник на България'' banana












55 55 55
Чшшшът!
"Елитния разплодник на България" си е запазена марка Mad
Даже сега водя едно дело за такава и е с иск за 100 000 лв Cool
Върнете се в началото Go down
smehurka
apbt приятел
apbt приятел
smehurka


Брой мнения : 29
Localisation : някаде под синьото небе се подвизава моето дупе.
Registration date : 04.09.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyЧет Сеп 13, 2007 12:58 pm

Г-н Мазен,СПАЗВАИТЕ ДОБРИЯ ТОН Mad
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyПон Сеп 17, 2007 4:42 pm

bat_go6o_silistrata написа:
Г-н ADMIN,не дръжте такъв тон на уважавани от мене личности! Това е приятелски съвет.Не ме разбирайте погрешно! Попитайте г-дата TORMENTOR и синът му-BRUNO TORMENTOR какво взимат при нервните им изблици.Те ще Ви помогнат,сигурен съм.

Вълшебното лекарство се нарича LEXOTAN. Желая Ви успешно лечение,Г-н ADMIN!
Г-жа Кака Гергана Силистрата, Вие да не сте няк'ъв ментор или нравоучтел, нещо май се оптнесохте г-жо Како Гергана Силистрата.
Що за нахалство е това отношение към админа, г-жа Како Херхана Силистрата
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyВто Сеп 18, 2007 3:32 pm

mitaksi написа:
bat_go6o_silistrata написа:
Г-н ADMIN,не дръжте такъв тон на уважавани от мене личности! Това е приятелски съвет.Не ме разбирайте погрешно! Попитайте г-дата TORMENTOR и синът му-BRUNO TORMENTOR какво взимат при нервните им изблици.Те ще Ви помогнат,сигурен съм.

Вълшебното лекарство се нарича LEXOTAN. Желая Ви успешно лечение,Г-н ADMIN!
Г-жа Кака Гергана Силистрата, Вие да не сте няк'ъв ментор или нравоучтел, нещо май се оптнесохте г-жо Како Гергана Силистрата.
Що за нахалство е това отношение към админа, г-жа Како Херхана Силистрата

Г-н MITAKSI,и Вас ли трябва да уча как се пише?Засрамете се!Не мога да позволя на човек,който има толкова много липси,да ми държи такъв тон.Къде отидоха първите години от жалкото Ви съществуване,Г-н MITAKSI?
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyНед Окт 07, 2007 2:51 am

Жалко,че толкова много хора посещаваха форума,а сега изчезнаха,благодарение на това,че отново Бултериерският форум в -дог.бг-то се отключи...
Жалко е найстина,че уж дейните ''създатели'' на форума не правят нищо с което да задържат ''бившите'' си съфорумници...
Еми жалко мога да кажа аз...Беше тръгнал на добре тоз форум... dog
Поздрави за Булл манията! taz Виждам,че има МНОГО,много фенове на породата!
Успех...
П.с:Оставете господин Торментора на ''свобода'' както се казва...Все пак човека отглежда освен Бултериери,Стафове,Питове че и гончета и БОК...Той няма време да се занимава с някакви си Бултериери...Човекът ясно и точно в един друг ''биткаджийски'' форум ако мога така да го нарека,беше казал,че отглежда повече от 20 животни...Какво повече искате от него.. war
Едно ми прави впечатление...Защо повечето амстафове и Булове,които е дал в съсобственост-(съсобствениците) са Турци???????
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
Marinki




Брой мнения : 2
Localisation : Sofia
Registration date : 16.06.2009

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyВто Юни 16, 2009 2:18 pm

Здравейте,
Идвам при вас с много въпроси за бели кавалериSmile)
Всъщност обещах помощ и информация на приятел, който няма достъп до интернет.. Аз самата имам голдън ретрийвър, но както можете да се досетите - обучението му е коренно различно, отколкото обучението на вашите силни красавци..
Бултериерът е на 5 месеца, нарича се Рей:
бултериер - Page 7
Съжалявам, че нямам снимка в пълен ръст и стойка.
Основното затруднение идва когато около кучето има други животни. Дърпа се, вие, скимти.. Какви са начините да се социализира, с какви команди, колко човека трябва да се включат в обучението??
Важно ли е преди това да са напълно усвоени основните команди - "седни", "легни" и "спри" със задръжка ( на познат терен, без разсейващ фактор)?
Ще има ли ефект, ако за награда от добре изпълнената команда да се дава храна (миниатюрни количества) или е по-добре с играчка или с команда за освобождаване примерно "играй"?
Ако кучето се дърпа упорито, въпреки постоянните корекции и награди, трябва ли да сменим нашийника му с душач или със строг?
Друго - забелязах, че животното не знае кога да си почине: дори смъртно уморено, прегряло от слънце, от горещина, от цял ден тичане - то не се отпуска, не сяда дори... Съвети как да го накараме да почине? (като изключим най-лесното : да го приберем само в колата или в стаята)
И още: Рей обожава водата, но не умее да плува: стои перпендикулярно на дъното, върти се в кръг, гълта вода...сякаш задницата му потъва. И въпреки това не желае да излезе от водата. Има ли някакви начин да му се помогне, да се насочи как да се задържа на повърхността?
Засега ще се огранича в тези въпроси... Ще се радвам на всякаква помощ от ваша страна.
Мерси:
Марина
Върнете се в началото Go down
Marinki




Брой мнения : 2
Localisation : Sofia
Registration date : 16.06.2009

бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 EmptyПон Юни 29, 2009 9:51 pm

Защо никой не ми отговаря? Много сте лоши.. а Рей расте и не поумнява...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





бултериер - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
бултериер
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
pitbulls :: Английски бултериер :: За любители на породата-
Идете на: