pitbulls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pitbulls

dogs
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 бултериер

Go down 
+17
BULLFAN
Jokera
tattoo
bat_go6o_silistrata
CKPE4
animal_bg
Admin
LORD_BULL
atropa
TORMENTOR
maximize
mazniq
tzufa
zelka
mitaksi
Jordan staff
димитър
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 11:05 am

maximize написа:
bat_go6o_silistrata написа:
Г-н MAXIMIZE,допадна ми Вашето изказване! Поддържам мнението Ви.

Благодаря ти bat_go6o_silistrata, за разбирането !

За наше общо съжаление, явно е наличието на
ВЪНШНИ ВРАГОВЕ НА БУЛТЕРИЕР КЛУБА,
които по всевъзможни начини се опитват да дискредитират
и унижат членовете и любителите на породата!

Не само, че успяха да разбият стария бул-форум в дог.бг.-то,
но сега искат да покажат неспособността на феновете
да работят в екип и разбирателство и в този форум....

Голяма отговорност има модератора на форума,
когато започнат тези процеси те могат да се спрат,
да се насочват, моделират и манипулират....
admin
Успех на този сега вече наш модератор !




Странно е,че бултериерът може да има врагове,Г-н MAXIMIZE!
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 11:35 am

Bruno написа:
Илияне, пак взе да се правиш на шефче.

Как те понася Ронда, не знам? Very Happy


Г-н BRUNO TORMENTOR,тъкмо Ви похвалих,а какво виждам едва сега.Обичате сравненията,но не ги използвате правилно.Грешка!

Периодично следя бултериер-форумите.В тях Г-н LORD BULL сравни нежната Ви половинка с именита холивудска актриса.Видях нейни фотографии-заслужила си го е достойно.А Вие как му се отблагодарихте,Г-н BRUNO TORMENTOR? Сравнихте неговата половинка с кучето Ронда-един некачествен екземпляр с неясен и модериран произход.Срамота!
С това ли се гордеете,Г-н BRUNO TORMENTOR? Носите името на Вашият идол-Г-н TORMENTOR. С подобни фалшификации ли Ви спечели този дребен човечец с неясни амбиции?
Не притежавате собствен стил и индивидуалност,Г-н BRUNO TORMENTOR.Отново ме разочаровахте.

Споменавате разни лагери.За скаут ли се мислите?
Ще Ви задам един въпрос,на който изисквам ясен и категоричен отговор,Г-н BRUNO TORMENTOR.

Как от толкова,уважавани в бултериер-средите,хора Вие се кланяте на най-низшето същество в това пространство?
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 12:04 pm

Влизам в темата за бултериера с кеф, че се популяризирала и че се пише и дискутиро, отнсно това невероятно куче, а то кво скандали, интриги, глист , Си Ви-та и пр.
Та така ще продължа с оффтпоика си.
За този, който ме нраче слуга или лакей - жив и здрав да си брат. В последните 4 години аз по изложбите предимно в София не съм видял родни бултериери освен на Торментор, е като не съм видял друг кенъл кой да посоча, господин АНОНИМКО.
Второ искам да ви осветля , че аз дори не познавам собственика на кенъла, а дори имам бегла представа , че не съм му никак симпатичен и по-добре Smile
Не знам какъв е проблема и какво став БККАБТ, ако не точно така абревиатурата не моля за извининеие, тъй като сайта им е ужасен.
Виждам, че проблема идва от това, че на някой отворко му продали куче с глисти, ако е така, къде беше той да гледа и да иска паспрота с ваксини и обезпарзитявания, та сега пищи, на какв възраст е взето кучето, нали премиу кенълите не давали под 6 месеца..това да се замислия производителя.
На всички вас желая успех и се радвам че сте тук.
п.п. Glory Glory Tottenham Hotspur
п.п2 Не винете админа той е сам и не винаги е длъжен да виси във форума и да трие идиотщините на шепа малоумници.
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 12:31 pm

И честит празник, БЪЛГАРИ
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 12:39 pm

Г-н MITAKSI,защо,след като не познавате въпросният производител,хвалите дефектната му стока? И в кварталния супермаркет ли правите така?

Проверете информацията си,моля Ви! Така подвеждате много хора,а след това ги питате защо са недоволни.Правилно ли е това според Вас,Г-н MITAKSI?

Ако се интересувахте малко повече от бултериери и то качествени,щяхте да знаете това:

1.Най-качествените бултериери в България са се раждали в гр. Габрово,а не в гр. Силистра.Говорим за качество,Г-н MITAKSI,а не за количество.

2.Най-старият регистриран и действащ развъдник у нас е "NAZAR'S BULL".Негов титуляр е многоуважаваният в тези среди Г-н Иван Назъров.Проверил съм лично тази информация.Разговарях с Г-н Николай Котов-секретарят на Бултериер-клуба.

3.Не всички кучета,явявали се на изложения в последните четири години са "TORMENTOR".Преобладават такива в последните две години,Г-н MITAKSI.Преди въпросните четири,Г-н TORMENTOR не е разполагал с почти никакви кучета(говорим за бултериери).


Г-н MITAKSI,вижте тези факти така,както съм ги видял и аз.Преди да рекламирате един продукт,е необходимо първо да се запознаете с него.Вие притежавал ли сте бултериер "TORMENTOR"?Навярно не.Притежавал ли сте бултериер "NAZAR'S BULL".Навярно не.Разликата между тях е огромна по отношение на качеството,а приликата е само една-че са бултериери.


Препоръчвам Ви да вземете в предвид тези уточнения,Г-н MITAKSI!
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 12:41 pm

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВАС,Г-Н MITAKSI!
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 12:51 pm

БАТ ГОШО:
Ронда бе техническа грешка, както би се досетил всеки средноинтелигентен човек, познаващ Илиян, имах впредвид НОРА.

Бат Гошо, не желаеш да се представиш пред хората, срам ли те е или просто скромничиш.

А коментарите ти по повод моите постове вече са крайно банални и безинтересни. Аз съм човек с много интереси и мисля, че футбола и бултериера не си пречат по какъвто и да било начин. А и това колко хобита имам не те засяга, повече са от 2...Това, че в УС са само професионалисти го знам, но аз съм просто един редови член, без амбиции за място в УС, не мога да те разбера, ако имаш да ме питаш нещо, ще отговарям, но защо твърдиш неща по мой адрес, които се зараждат единствено в главата ти. Спри да се занимаваш с мен аз съм ясен вече на всички. Кажи ни ти нещо за себе си. На колко години си, с какво се занимаваш, откога се занимаваш с бултериери, какво си постигнал, какво знаеш за породата, какви са ти амбициите, кой те научи да се заяждаш с хора които не познаваш????????

И още нещо, с какво съм показал през тази 1 година, щом ме познавате толкова добре, че се кланям на когото и да било.
Уважавам всички, не се кланям на никого.
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 1:27 pm

bat_go6o_silistrata, хайде стига си ми повтарял ника по сто пъти ,какво целиш с това не знам...както казах не правя реклама на никой, не взимам и пари за таква, не познавам дори собственика на кенъла Торментор, говоря за това което съм видял, никой не подвеждам бе БАТЕ ГОШО, разбери че не искам да учасвтам в някви долни игрички.
Къде са Ви с днешна дата прозиведените кучета, къде?? Аз не ги виждам, много моля внимателно да се саморедактираш, защотот половината ти неща са абсолютно безтойностни..лек ден БАТЕ ГОШО!

ps
Не съм имал бултериер досега, пртежавам друга сходна порода, инересувам се от породата от 1998 г. а от 2003 г вече доста по обстойно, така че знам и за дргите родни кенъли, знам и за новото на зиложбите у нас...
Върнете се в началото Go down
smehurka
apbt приятел
apbt приятел
smehurka


Брой мнения : 29
Localisation : някаде под синьото небе се подвизава моето дупе.
Registration date : 04.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 1:56 pm

bbq Честит празник съфорумци
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 3:14 pm

Bruno написа:
БАТ ГОШО:
Ронда бе техническа грешка, както би се досетил всеки средноинтелигентен човек, познаващ Илиян, имах впредвид НОРА.

Бат Гошо, не желаеш да се представиш пред хората, срам ли те е или просто скромничиш.

А коментарите ти по повод моите постове вече са крайно банални и безинтересни. Аз съм човек с много интереси и мисля, че футбола и бултериера не си пречат по какъвто и да било начин. А и това колко хобита имам не те засяга, повече са от 2...Това, че в УС са само професионалисти го знам, но аз съм просто един редови член, без амбиции за място в УС, не мога да те разбера, ако имаш да ме питаш нещо, ще отговарям, но защо твърдиш неща по мой адрес, които се зараждат единствено в главата ти. Спри да се занимаваш с мен аз съм ясен вече на всички. Кажи ни ти нещо за себе си. На колко години си, с какво се занимаваш, откога се занимаваш с бултериери, какво си постигнал, какво знаеш за породата, какви са ти амбициите, кой те научи да се заяждаш с хора които не познаваш????????

И още нещо, с какво съм показал през тази 1 година, щом ме познавате толкова добре, че се кланям на когото и да било.
Уважавам всички, не се кланям на никого.



Г-н BRUNO TORMENTOR,разликата между двете кучета е няколко години труд.Вие,без да искате предполагам,възвисихте Ронда и принизихте Нора с тази Ваша грешка.
Прекалено много грешите,Г-н BRUNO TORMENTOR! Това не е хубаво.
За мене ще научите много неща,ако сте послушен.Всичко с времето си.Трябва да се научите на уважение към по-възрастните,Г-н BRUNO TORMENTOR.
На това ме е научил мене българският спорт.Като бивш спортист съм се научил също да бъда българин и най-вече да славя българското.Разбирате ли,Г-н BRUNO TORMENTOR?
Момчетата от Бултериер-клуба могат да се наредят до Васил Иванов Кунчев,а Вашият идол оприличавам на жалкият човечец,който го е предал.

Наблюдавам Ви от доста време,Г-н BRUNO TORMENTOR.Кланяте се и още как.От Вас може да излезе добър политик,но само това.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 3:36 pm

mitaksi написа:
bat_go6o_silistrata, хайде стига си ми повтарял ника по сто пъти ,какво целиш с това не знам...както казах не правя реклама на никой, не взимам и пари за таква, не познавам дори собственика на кенъла Торментор, говоря за това което съм видял, никой не подвеждам бе БАТЕ ГОШО, разбери че не искам да учасвтам в някви долни игрички.
Къде са Ви с днешна дата прозиведените кучета, къде?? Аз не ги виждам, много моля внимателно да се саморедактираш, защотот половината ти неща са абсолютно безтойностни..лек ден БАТЕ ГОШО!

ps
Не съм имал бултериер досега, пртежавам друга сходна порода, инересувам се от породата от 1998 г. а от 2003 г вече доста по обстойно, така че знам и за дргите родни кенъли, знам и за новото на зиложбите у нас...

За Вас,Г-н MITAKSI,всичко е производство,така ли.Дългото отсъствие от България не ми е повлияло на преценката.Хората от гр. Габрово са спечелили уважението ми отдавна,Г-н MITAKSI.И не само моето.Това,че в момента не произвеждат не ги нарежда на второ място.За да достигне това ниво на Вашият г-н TORMENTOR ще му трябват десетилетия,и то ако тръгне в правилната посока,Г-н MITAKSI.

А думите ми имат стойност.Повярвайте ми! Нека компетентните господа в този форум да кажат дали съм излъгал.

Забравих да Ви кажа нещо,Г-н MITAKSI...Бултериерът няма сходна порода! Запомнете го!
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 3:44 pm

smehurka написа:
bbq Честит празник съфорумци




Честит празник и на Вас,Г-це SMEHURKA!
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 3:54 pm

maximize написа:
bat_go6o_silistrata написа:
Нека да акцентираме върху бултериера-това великолепно животно! Мога ли да запитам участниците тук как поддържат физиката на собствените си кучета?

Благодаря в аванс!

Най-сетне се появи сериозна тема...!!!

Естествено и разумно е когато човек тренира своето булли,
да успее едновременно с това да поддържа в добра форма
и своята собствена физика.....!!!!

Струва ми се, малко са сред нас такива фенове....?!

[img]бултериер - Page 5 Ce72ecdbc6



Така е,Г-н MAXIMIZE. Бултериерът не е подходящ за хора с наднормено тегло.
На мене лично,кучето ми помага да поддържам формата си.Тренировката ми е скучна,ако до мене не тича моят BULL.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 4:01 pm

С кучето ми тренираме заедно.Предпочитаме комбинацията плуване/тичане по обратен наклон.С допълнителни тежести,разбира се.
Как стои този въпрос при Вас,Г-н MAXIMIZE?
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 4:39 pm

Oх Боже мили, бат гошо ти съвсем си се изтървал, не е моя "торментор" както казах не познавам лично човека, нито имам някакви отношения с него, но ти си знаеш една песен и си я въртиш нея /нали може на 'ти'/.
Естетсвено, че не всичко е производство, аз лоши думи за друг кенъл да съм казал някъде - еми отговора е не.
Бултериера има сходини породи и това са териерите от типа бул за сведние.
Това че едни хареват бултериера повече отколкото други пита или стафа - няма лошо.
С удовлоствие бих притежвал и бултериер.
Къде са другите кучета извадете ги и ги покажете на страниците на форума, рекламирайте няма лошо, сигурен съм че никой няма да има нищо против.
Върнете се в началото Go down
smehurka
apbt приятел
apbt приятел
smehurka


Брой мнения : 29
Localisation : някаде под синьото небе се подвизава моето дупе.
Registration date : 04.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 5:20 pm

bat_go6o_silistrata написа:
smehurka написа:
bbq Честит празник съфорумци




Честит празник и на Вас,Г-це SMEHURKA!
Надявам се да се видим на някоя изложба с кучовци,и ще почерпя с бира заради,госпожицата Very Happy
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 8:28 pm

mitaksi написа:
Oх Боже мили, бат гошо ти съвсем си се изтървал, не е моя "торментор" както казах не познавам лично човека, нито имам някакви отношения с него, но ти си знаеш една песен и си я въртиш нея /нали може на 'ти'/.
Естетсвено, че не всичко е производство, аз лоши думи за друг кенъл да съм казал някъде - еми отговора е не.
Бултериера има сходини породи и това са териерите от типа бул за сведние.
Това че едни хареват бултериера повече отколкото други пита или стафа - няма лошо.
С удовлоствие бих притежвал и бултериер.
Къде са другите кучета извадете ги и ги покажете на страниците на форума, рекламирайте няма лошо, сигурен съм че никой няма да има нищо против.



Г-н MITAKSI,качествената стока няма нужда от реклама.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyЧет Сеп 06, 2007 8:29 pm

smehurka написа:
bat_go6o_silistrata написа:
smehurka написа:
bbq Честит празник съфорумци




Честит празник и на Вас,Г-це SMEHURKA!
Надявам се да се видим на някоя изложба с кучовци,и ще почерпя с бира заради,госпожицата Very Happy


Удоволствието ще бъде изцяло мое,Г-це SMEHURKA.
Върнете се в началото Go down
TORMENTOR




Брой мнения : 4
Localisation : Silistra
Registration date : 17.08.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyПет Сеп 07, 2007 12:13 am

Хей АНОНИМКО, вземи та покажи и ти нещо - пък тогаз плюй.......

Недей да говориш за кучета които си виждал само на картинки........

Покажи ни твоето куче, пък било то сегашно или някогашно - та да се
посмеем от сърце, защото сигурен съм не е по качествено и от "помиите"
предлагани във всеки квартален зоо магазин, чакаме фотоси....................
Върнете се в началото Go down
LORD_BULL
напреднал
напреднал
LORD_BULL


Брой мнения : 81
Localisation : ГАБРОВО
Registration date : 27.08.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyПет Сеп 07, 2007 12:36 am

Ще помоля, тези от вас, които решат да критикуват
или нападат Т.Тодоров(Торментор) да го правят от
свое име! Защото хора като Бруно разпространяват
слухове, че аз настройвам всякакви хора срещу него!
Това не е така! Доста от настроилите се срещу него даже не са и собственици на бултериери,а на други породи като:ам.стаф,пит бул,булмастиф и др.! Това са лица, които не познавам! Има и доста анонимни потребители, които също не познавам! Може и да знам някои от тях, но като са се скрили не мога да разбера
кои са и също не съм отговорен за техните действия!
Твърдо не одобрявам и гнусните неща казани по адрес
на приятелката на Тихомир! Не познавам това момиче
и никога не бих си позволил да я обиждам! Или да карам някого за това, независимо какви са ми отношенията с Торментор!
Не използвайте моя ник за прикритие!
Върнете се в началото Go down
animal_bg

animal_bg


Брой мнения : 9
Localisation : Plovdiv
Registration date : 29.08.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyПет Сеп 07, 2007 3:06 am

bat_go6o_silistrata написа:
С кучето ми тренираме заедно.Предпочитаме комбинацията плуване/тичане по обратен наклон.С допълнителни тежести,разбира се.
Как стои този въпрос при Вас,Г-н MAXIMIZE?
На мен пък ми пречи да тренирам-много досажда, напада ми спаринг партньорите, недай си пък да сме в клинч на земята...
Иначе НЕГОВИТЕ тренировки са предимно бегови след пръчки, висене, дърпане, плуване и вадене на колове от реката.Сега е вече време и малко по-тежък "ланец" да поноси зиматаSmileМисля, че след като аз минавам по 12 км, той ще минава "малко" повече Smile!
Върнете се в началото Go down
maximize
напреднал
напреднал
maximize


Брой мнения : 54
Localisation : BULL_GARIA
Registration date : 17.08.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyПет Сеп 07, 2007 4:49 am

animal_bg написа:
bat_go6o_silistrata написа:
С кучето ми тренираме заедно.Предпочитаме комбинацията плуване/тичане по обратен наклон.С допълнителни тежести,разбира се.
Как стои този въпрос при Вас,Г-н MAXIMIZE?
На мен пък ми пречи да тренирам-много досажда, напада ми спаринг партньорите, недай си пък да сме в клинч на земята...
Иначе НЕГОВИТЕ тренировки са предимно бегови след пръчки, висене, дърпане, плуване и вадене на колове от реката.Сега е вече време и малко по-тежък "ланец" да поноси зиматаSmileМисля, че след като аз минавам по 12 км, той ще минава "малко" повече Smile!

Ние г-н bat_go6o_silistrata
тренираме с един основен метод-дърпане!

Захапваме с моят булл краищата на един здрав маркуч
и дърпаме най-малко 90 мин.
Посредством метода на друсането си развиваме
изключителните и здрави ЧЕЛЮСТИ....
т.е. развиваме най-важното - захапките до 120 т. атмсф.кг./кв.см.!!!!

препоръчвам Ви го г-н bat_go6o_silistrata
и на Вас г-н animal_bg, изключително ефективен метод е.....
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyПет Сеп 07, 2007 11:07 am

LORD_BULL написа:
Защото хора като Бруно разпространяват
слухове, че аз настройвам всякакви хора срещу него!


Илияне, това не е вярно. Ти в момента разпространяваш слухове срещу мен с този си пост.
Защо се настройваш срещу мен.
Много тежко понасяш моето недоволство, задето публикува снимката на Лили. Аз казвам на всеки каквото мисля. Можеш да се допиташ.
Явно не ме познаваш добре, но времето е пред нас. Наричай ме Ройтерс, както искаш, ама интригант недей, защото досега съм правил само опити да ви сплотявам, не обратното. Една мъдрост: "Ненаказано добро няма!"
Моето отношение към теб не се е променило ни най малко...
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyПет Сеп 07, 2007 11:22 am

Иначе по темата, моя Бруно си тренира, т.е забавлява се сам, има една 3кг гира, която той не изпуска от уста когато сме навън.
Обича да разнася огромни дървета и обожава да се люлее на клоните на една върба, но за жалост реката в моя квартал отнесе брега под нея и ще трябва да търсим друго дърво. Много добре е социализиран и се мачка със всички кучета на поляната, даже си мисля, че аеробната тренировка му идва в повече, яде като змей, все качествена храна, а на моята приятелка все й изглежда слабичък.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 EmptyПет Сеп 07, 2007 12:39 pm

TORMENTOR написа:
Хей АНОНИМКО, вземи та покажи и ти нещо - пък тогаз плюй.......

Недей да говориш за кучета които си виждал само на картинки........

Покажи ни твоето куче, пък било то сегашно или някогашно - та да се
посмеем от сърце, защото сигурен съм не е по качествено и от "помиите"
предлагани във всеки квартален зоо магазин, чакаме фотоси....................



Г-н TORMENTOR,поздравявам Ви за смелостта,която проявихте,за да се включите!

Паралелно с това изказвам неодобрението си към глупостта Ви!

Аз не плюя,Г-н TORMENTOR.Ако бях го направил,щяхте да имате нужда от спасителен пояс.Не коментирам и неща,с които не съм запознат,Г-н TORMENTOR.Внимателно следя какво предлагате.За жалост,кучетата Ви са симпатични,но само това.Доста завидно самочувствие показвате,Г-н TORMENTOR,но отново е само това.

Осъзнайте се! Не ми харесват подигравателният Ви тон и лицемерното излъчване,Г-н TORMENTOR..Нужно ли е да Ви давам срок,за да се поправите?

Относно "помиите",избирам тях пред Вашите бултериери,Г-н TORMENTOR.Като уважаван единствено от себе си "кинолог",Вие не спирате да затъвате в собствената си елементарност.Сам ще се погубите,Г-н TORMENTOR! Нужно ли е едно куче да е породисто,за да спечели некомпетентната Ви особа,Г-н TORMENTOR?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





бултериер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
бултериер
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
pitbulls :: Английски бултериер :: За любители на породата-
Идете на: