pitbulls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pitbulls

dogs
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Искате ли да основем клуб...?

Go down 
+9
qwer
Admin
BBB
veniva
darklady
MAKI
Yurgen
mitaksi
Jordan staff
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
zelka
напреднал
напреднал



Брой мнения : 60
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyСря Апр 11, 2007 2:40 pm

mitaksi написа:
darklady написа:
Кво братче се заяждате с момчето не мога да разбера. Никой от вас ли не е бил млад и никой ли не е имал идеални намерения?Човека иска нещо да направи, а вие се заядохте с него директно. Затова в България нищо не става. Вие нали влезате в този форум, защото сте любители на породата? - Или може би не?
Аз лично си мислех, че сте на една страна- както се казва "от един отбор", а то се оказва, че не е баш така и шопската максима "Не на мене да е добре , а на Вуте да му е зле" ще ни дърпа назад още дълги години, граждани европейци!!!!
за съжаление при тая порода никога не може да има един отбор, защото както се знае някои се зьнамивата с гейм, ролки , вскякакви такива глупости.
Лошото е че когато хората от едната страна се разцепят, но това е типчино по български.

За какво обидинение ми говориш? Това че един си гледа песовете за кеф че други въобще не знае на ква планета е и че някой си праят пари от тва.ВЪобще за кво обидинение си говорим? Да не дава господа да зависят нещата от келеши като Jordan staff че тогава си ни ебало мамата.
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyСря Апр 11, 2007 2:51 pm

zelka написа:
mitaksi написа:
darklady написа:
Кво братче се заяждате с момчето не мога да разбера. Никой от вас ли не е бил млад и никой ли не е имал идеални намерения?Човека иска нещо да направи, а вие се заядохте с него директно. Затова в България нищо не става. Вие нали влезате в този форум, защото сте любители на породата? - Или може би не?
Аз лично си мислех, че сте на една страна- както се казва "от един отбор", а то се оказва, че не е баш така и шопската максима "Не на мене да е добре , а на Вуте да му е зле" ще ни дърпа назад още дълги години, граждани европейци!!!!
за съжаление при тая порода никога не може да има един отбор, защото както се знае някои се зьнамивата с гейм, ролки , вскякакви такива глупости.
Лошото е че когато хората от едната страна се разцепят, но това е типчино по български.

За какво обидинение ми говориш? Това че един си гледа песовете за кеф че други въобще не знае на ква планета е и че някой си праят пари от тва.ВЪобще за кво обидинение си говорим? Да не дава господа да зависят нещата от келеши като Jordan staff че тогава си ни ебало мамата.
\



Така е...дано нещата да не зависят от мен,а от тебе защото България се нуждае само от такива като тебе....За разлика от теб,аз не съм файтър и не пускам кучетата си на ролки за 5 лева като тебе..!!!Разбра ли!!Защото такива хора като тебе,който онищожават кучетата си са за затвора!!!Нали искаше да направиш комисия за защита на боевете ама май не стана нещо... Question Никога няма и да стане duel 66 То заради такива хора като теб,породата е изгубила толкова много!!! smackbum
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyСря Апр 11, 2007 3:45 pm

лелее тука какво стана за няма и няколко часа бе Question
Върнете се в началото Go down
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: въпрос   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyПет Апр 13, 2007 10:52 pm

искам да попитам какво стана с новините за клуба?? защото мод каза че в понеделник ще знае инфо .. а понеделник мина одавна .. е?! ще се прави ли нещо или това са били просто думи?? old man old man
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyПет Апр 13, 2007 11:31 pm

Венива се среща лично с господина и очаквам да ми пише.
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyЧет Апр 19, 2007 3:56 pm

Има ли новоино то г-н Хлебаров, че ми е много любопитно ring
Върнете се в началото Go down
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: д   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyЧет Апр 19, 2007 8:54 pm

бе и на мене ама нашия мод нещо.. Question
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyЧет Апр 19, 2007 8:56 pm

Jordan staff написа:
Венива се среща лично с господина и очаквам да ми пише.
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: хм   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyЧет Апр 19, 2007 8:58 pm

според мен след като ти си предложил да се основе клуб , не може да разчиташ на венива! вземи инициативата в свои ръце , естествено ако имаш сериозни намерения де. . Suspect
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyЧет Апр 19, 2007 9:00 pm

естествено,но все пак е много по добре човек лично да се срещне и да говори отколкото само по телефона-на този етап!
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: д   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyЧет Апр 19, 2007 9:01 pm

след като виждаш че венива по някакви причини не го прави , да кажем че няма възможност , ти какво ще седиш и ще чакаш? Exclamation
Върнете се в началото Go down
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyПет Апр 20, 2007 8:41 am

MAKI написа:
според мен след като ти си предложил да се основе клуб , не може да разчиташ на венива! вземи инициативата в свои ръце , естествено ако имаш сериозни намерения де. . Suspect
Jordan staff вече каза, че човека който трябва предимно да действа трябва да има 16, според дори трябва да има 18 за да го приемат на сериозно.
Върнете се в началото Go down
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: д   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyПет Апр 20, 2007 3:12 pm

за да се основе клуб да! но ние още не знаем информация ти искаш да го основаваме .. мисля че няма значение години , за да се събере нужната информация относно това Question поправи ме ако бъркам
Върнете се в началото Go down
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyПет Апр 20, 2007 4:52 pm

Мога да те поправя само в едно...въпросния човек доколкото аз знам е в София, а Jordan staff не е.
Върнете се в началото Go down
Yurgen
напреднал
напреднал
Yurgen


Брой мнения : 52
Registration date : 13.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyПет Апр 20, 2007 11:01 pm

аиде е ко стана с клуба е ? bbq
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyПет Апр 20, 2007 11:02 pm

Утре ще говорим по телефона,за документи,основатели и тн.! cheers
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: д   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyПет Апр 20, 2007 11:18 pm

ок чакаме утре bbq old man old man
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyСъб Апр 21, 2007 9:54 pm

На този етап всички знаем,че породата не е призната от Европейската ''престижна федерация''!Та поне вече знаем как би трябвало да следва по ред!Събират се учредители-5 навършени 16 години,отива се в град по избор-в смисъл,който е по-удобен на всички учредители!Попълват се дадени формуляри-това е лесно...за там ще имаме съдействие(то до това да се стигне)та след като се подпишат ВСИЧКИ документи,те се пращат в българската киноложка федерация,а от там и до FCI,та ако породата се признае породи големият брой фенове,то учредителите получават отговор,в който се споменава дали клубът ще се регистрира,или ще остане илюзия!Ако се регистра се започва със всички често задавани въпроси-отговор по развъдна дейност,сидий,ветове ангажирани към клуба и тн...Това за сега!Тези дни с нокти и зъби ще събера отново всичката информация,която днес беше толкова породи някои затруднения!
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: д   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyСъб Апр 21, 2007 11:08 pm

"а от там и до FCI,та ако породата се признае породи големият брой фенове,"

нали знаеш че това е мисията невъзможна ? Mad Mad

шансът да е одобрат е 1 : 00000000000000000000000
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyСъб Апр 21, 2007 11:11 pm

Хм....жестоко се лъжеш...сам ще се увериш живот и здраве!Wink
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: д   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyНед Апр 22, 2007 3:24 pm

ще видим bbq
Върнете се в началото Go down
Yurgen
напреднал
напреднал
Yurgen


Брой мнения : 52
Registration date : 13.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyНед Апр 22, 2007 5:10 pm

Exclamation Клуб ще има ГА МЕ НЕМА rocketwhore smackbum
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyНед Апр 22, 2007 5:12 pm

Ха-ха0ха... Razz Ммм...добрем... duel police
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: d   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyНед Апр 22, 2007 8:10 pm

няма сми да говорим предварително , ако има напредък ще се разбере .. ако не lol! rocketwhore
Върнете се в началото Go down
after11@abv.bg




Брой мнения : 6
Localisation : Plovdiv
Registration date : 25.04.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 EmptyСря Апр 25, 2007 8:01 pm

Цитат :
Трябват 16 навършени години и ако се съберат 5 члена учредителен състав с подписи и тн...се чака дали ще се одобри и ако се одобри..УСПЕХ ЗА ПИТА КИНОЛОГИЯТА НА ПИТА!!!Пък и вече в Вългария ще е съвсем легално регистриран като порода!За това постнах тази тема...който има желание и се навие да помогне с каквото може...да пише...а не само отрицателни неща!

Според мен първо трябва да се научиш, да не бъркаш името на държавата в която живееш и после да тръгнеш да основаваш клубове , а пак и от начина ти на писане си личи колко детско мислиш , не си първия запален по породата нито ще си последният и едва ли други хора не са опитвали преди теб , и то не е само до искане ми представи си , че "Христос възкръсне" и ти основеш клуб какво следва после ? bishop тук ще трябва да се съглася с zelka , Господ да ни опази. А ти въобще Питбул гледаш ли ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Искате ли да основем клуб...?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
pitbulls :: Общ раздел :: Новини-
Идете на: