pitbulls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pitbulls

dogs
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Искате ли да основем клуб...?

Go down 
+9
qwer
Admin
BBB
veniva
darklady
MAKI
Yurgen
mitaksi
Jordan staff
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 3:45 pm

Аз говоря съвсем сериозно...За клуба вчера се замислих,след като видях,че найстина има перспективи, а не само обещания...!Благодаря на г-н Хлебаров!!
Благодаря!
п.с:а ако става за въпрос ние имаме жилища в Пловдив,Ямбол и Созопол!!!Ще имаме мноооогоо офиси!!! old man


Последната промяна е направена от на Чет Апр 05, 2007 3:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
darklady
Admin
darklady


Брой мнения : 128
Registration date : 13.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 3:46 pm

Освен това гласувам за мазето, щото може сбирките на клуба да се подкрепят с туй-онуй от зимнината... drinking
Върнете се в началото Go down
darklady
Admin
darklady


Брой мнения : 128
Registration date : 13.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 3:47 pm

На мен иначе идеята ми харесва много и вече го повтарям май!
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 3:48 pm

След като узная повече инфо в понеделник...ще пиша на лични на всички заинтересовани!!А иначе ще го обявим и тук!Wink
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 3:51 pm

Jordan staff написа:
Аз говоря съвсем сериозно...За клуба вчера се замислих,след като видях,че найстина има перспективи, а не само обещания...!Благодаря на г-н Хлебаров!!
Благодаря!
п.с:а ако става за въпрос ние имаме жилища в Пловдив,Ямбол и Созопол!!!Ще имаме мноооогоо офиси!!! old man
Аз пък имам един въпрос. Кое те кара да мислиш, че този човек ти помага заради хубавите ти очи? Т.е. не мога да си обясня това желание у него да се бори за питбулите след като вече си има клуб.
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 3:55 pm

Ами той иска да помогне!!Първо заради кинологията...от гледна точка на това!Ако се признае много повече кучета ще участват по изложби!!2-ро той помага винаги на всеки за нещо!3-то след като ми дава тази идея и след като в понеделник ми обеща да говорим...дали този човек щеше да създава да ми илюзий и желания,ако знаеше,че няма перспективи..??? Exclamation study
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
darklady
Admin
darklady


Брой мнения : 128
Registration date : 13.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 3:57 pm

Ей, я малко по-оптимистично всички.....Защо трябва да осъждаме нещо предваритело?
Върнете се в началото Go down
veniva
ентусиаст
ентусиаст
veniva


Брой мнения : 11
Localisation : София
Registration date : 03.04.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 3:59 pm

Jordan staff написа:
Ами той иска да помогне!!Първо заради кинологията...от гледна точка на това!Ако се признае много повече кучета ще участват по изложби!!2-ро той помага винаги на всеки за нещо!3-то след като ми дава тази идея и след като в понеделник ми обеща да говорим...дали този човек щеше да създава да ми илюзий и желания,ако знаеше,че няма перспективи..??? Exclamation study
Антоан Хлебаров води курс по хендлинг в София, ще се свържа с него за повече подробности.Jordan Staff ако искаш можеш да се свържеш с Юлия Велкова,тя е секретар на БРФК може да ти съдейства и да те насочи с кой да се свържеш за повече информация.
Върнете се в началото Go down
darklady
Admin
darklady


Брой мнения : 128
Registration date : 13.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 4:05 pm

veniva написа:
Jordan staff написа:
Ами той иска да помогне!!Първо заради кинологията...от гледна точка на това!Ако се признае много повече кучета ще участват по изложби!!2-ро той помага винаги на всеки за нещо!3-то след като ми дава тази идея и след като в понеделник ми обеща да говорим...дали този човек щеше да създава да ми илюзий и желания,ако знаеше,че няма перспективи..??? Exclamation study
Антоан Хлебаров води курс по хендлинг в София, ще се свържа с него за повече подробности.Jordan Staff ако искаш можеш да се свържеш с Юлия Велкова,тя е секретар на БРФК може да ти съдейства и да те насочи с кой да се свържеш за повече информация.
Ето това е казано на място. Видя ли Jordan staff имаш подкрепа!!!
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 4:05 pm

Ами ето един заинтересован потребител!!!Браво!
Ами той господин Хлебаров ще ми каже всичко,...той дори има и нужните екземпляри(документи)който са необходими за създаването на клуба!!!След като говорим в понеделник,ще видим и обсъдим всичко!А иначе много ще се радвам да посетиш курса и като разговаряш с него да ми кажеш какво се е получило и тн..!!!!
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: d   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 4:12 pm

само да питам .. не трябва ли да се рег. клуба от пълнолетен? дали някои ще се навие да направи това shoked

все пак това си е отговорност .. да няма после banghead
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 4:16 pm

Трябват 16 навършени години и ако се съберат 5 члена учредителен състав с подписи и тн...се чака дали ще се одобри и ако се одобри..УСПЕХ ЗА ПИТА КИНОЛОГИЯТА НА ПИТА!!!Пък и вече в България ще е съвсем легално регистриран като порода!За това постнах тази тема...който има желание и се навие да помогне с каквото може...да пише...а не само отрицателни неща! war


Последната промяна е направена от на Сря Апр 25, 2007 8:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: д   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 4:17 pm

еми аз съм за , още одеве казах Idea
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 4:27 pm

Ок...вече имам представа за какво става въпрос...може би ще можем да се съберем.... cheers
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
darklady
Admin
darklady


Брой мнения : 128
Registration date : 13.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2007 4:28 pm

Аз също съм за!
Върнете се в началото Go down
qwer




Брой мнения : 5
Localisation : sofia
Registration date : 06.04.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyПет Апр 06, 2007 10:23 pm

Нали не мислите , че никой до сега в БГ не се е сетил да основе клуб , замисляте ли се защо??Хубаво е човек да е ентусиазиран , но тази идея е абсурдна.Искате ли ЗЕЛЕ?
Върнете се в началото Go down
qwer




Брой мнения : 5
Localisation : sofia
Registration date : 06.04.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyПет Апр 06, 2007 10:44 pm

mitaksi написа:
veniva написа:
mitaksi написа:
veniva написа:
Ако това се осъществи евентуално,клубът ще издава ли легитимни родословия,заверени от БРФК? И те ще бъдат ли вкарани в единна база данни...Кой ще бъде отговорника по развъдна дейност? Smile
как ше издава като продата не е призната от ФЦИ????
Защо тогава има питбули с родословия и кой ги издава? Neutral
струва ми се, че много добре знаеш кои са питбулите с родословия, аз лично не съм баламурник, и съм убеден че знаеш за гейм кучетата...а иначе има едни федрерации зад океана , които издават роидословия на АПБТ - АДБА и УКЦ
Баламурник е слабо казано , обитак по става , не само в Америка кучетата имат родословие.
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyНед Апр 08, 2007 9:01 am

qwer написа:
mitaksi написа:
veniva написа:
mitaksi написа:
veniva написа:
Ако това се осъществи евентуално,клубът ще издава ли легитимни родословия,заверени от БРФК? И те ще бъдат ли вкарани в единна база данни...Кой ще бъде отговорника по развъдна дейност? Smile
как ше издава като продата не е призната от ФЦИ????
Защо тогава има питбули с родословия и кой ги издава? Neutral
струва ми се, че много добре знаеш кои са питбулите с родословия, аз лично не съм баламурник, и съм убеден че знаеш за гейм кучетата...а иначе има едни федрерации зад океана , които издават роидословия на АПБТ - АДБА и УКЦ
Баламурник е слабо казано , обитак по става , не само в Америка кучетата имат родословие.
Обитак ли ме нарече бе умник.
Кои федерации издават родлсовия на АПБТ?мног ми е интересно би ли споделил???И къде са те в Европа. Само не ми запявай песниаката за ъндъграунд родословия..издишаш брато!
Върнете се в началото Go down
zelka
напреднал
напреднал



Брой мнения : 60
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyНед Апр 08, 2007 12:04 pm

Какъв клуб ще основаваш бе нещастник неграмотен.Пръдльо още суполите ти по носа клуб ще основава.Нито имаш опита нито знанието за каквото и да било в тази сфера. Пази боже ...... Въобще с какъв акъл ти дето нямаш акъл за 5 стотинки дето нямаш и грам знание само пускаш некви неверни статии в тоя форум клуб ще ми основаваш. Памперррсссс ти луд ли си бе? Я ходи си играй в пясачника не си тормози главицата за тези кучета. Толкова години и без твоите велики мисли,статии и клубове са се оправяли и пак ще се оправят.

За бога как може да има такива нещастници по земята бе silent
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 72
Registration date : 05.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyНед Апр 08, 2007 12:08 pm

По спокойно и въздържано!
Все пак е празник!
Нека се увжаваме и бъдем по-добри.
Можеше и по друг начин да му го обясниш!
Върнете се в началото Go down
https://apbt-bg.niceboard.com
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyПон Апр 09, 2007 1:32 pm

Христос Воскресе!!!
Първо-за да не сме груби-МОЛЯ ТОЗИ,КОЙТО ЩЕ ПИШЕ ГЛУПОСТИ ИЗОБЩО ДА НЕ ПЪЛНИ ТАЗИ ВАЖНА ТЕМА С ПРОСТОТИЙ!!!ЗА ТОВА ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРЕН!
Второ-обръщение към господина:Браво за културните изрази и обиди... Question Найстина съм възхитен от вашето държание и възпитание hihi Въодушевен съм от Вас...Ето на такива хора ТРЯБВА ДА СЕ ВЪЗХИЩАВАМЕ!!!
Трето:след като мислите,че мойте ''ИЗМИСЛЕНИ'' теми и измислени ''МНЕНИЯ'' са глупави измислете Вие!!!То така е много лесно да коментирате без капка труд!!След като мислите,че Вие сте по умен и,че ''СУПОЛИТЕ НЕ СА ОЩЕ НА НОСА ВИ''ми вие подайте заявка за модератор!!!Мойте виждания показват,че вие сте страхотен уникум!Трябва Вие да поемете фронта...може би ще мислите по логически вашите простотий!!!
Четвърто:Относно възрастта-Та Вие на колко години сте...?сигурно удряте шейсеттака... Question Защо не обявите като мен...?
Мен не ме е страм от възрастта,ми защото човек се учи докато е жив!!!и смятам,че съм възпитан много по-добре от някои други хора...''визирам вас''!А и 16 години са близко...Така,че вашето мнение изобщо не ме интересува...Мога и сам да си помогна...ако вие си мислите,че ще сте много полезен тук!
Пето:По добре изобщо да не пишете,отколкото темата ни да се превръща в .....!!!
Повече нямам какво да Ви кажа...за мен сте много аругантен и недодялан макар годините Ви!!!
Съжалявам,че отсъствах от града,за да Ви го кажа още когато сте ме убидил!!!
admin admin Може би Админи няма...А правила ИЗОБЩО!!!Question Благодаря и поздрави на всички!!! topicisclosed chat



•Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.•
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
darklady
Admin
darklady


Брой мнения : 128
Registration date : 13.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyВто Апр 10, 2007 2:46 pm

Кво братче се заяждате с момчето не мога да разбера. Никой от вас ли не е бил млад и никой ли не е имал идеални намерения?Човека иска нещо да направи, а вие се заядохте с него директно. Затова в България нищо не става. Вие нали влезате в този форум, защото сте любители на породата? - Или може би не?
Аз лично си мислех, че сте на една страна- както се казва "от един отбор", а то се оказва, че не е баш така и шопската максима "Не на мене да е добре , а на Вуте да му е зле" ще ни дърпа назад още дълги години, граждани европейци!!!!
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyСря Апр 11, 2007 10:28 am

darklady написа:
Кво братче се заяждате с момчето не мога да разбера. Никой от вас ли не е бил млад и никой ли не е имал идеални намерения?Човека иска нещо да направи, а вие се заядохте с него директно. Затова в България нищо не става. Вие нали влезате в този форум, защото сте любители на породата? - Или може би не?
Аз лично си мислех, че сте на една страна- както се казва "от един отбор", а то се оказва, че не е баш така и шопската максима "Не на мене да е добре , а на Вуте да му е зле" ще ни дърпа назад още дълги години, граждани европейци!!!!
за съжаление при тая порода никога не може да има един отбор, защото както се знае някои се зьнамивата с гейм, ролки , вскякакви такива глупости.
Лошото е че когато хората от едната страна се разцепят, но това е типчино по български.
Върнете се в началото Go down
darklady
Admin
darklady


Брой мнения : 128
Registration date : 13.02.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyСря Апр 11, 2007 12:24 pm

Именно. Има една максима която доста хора напоследък ми я цитират по различни поводи, та аз мисля , че е доста подходяща тук:
"Който не е с нас е против нас!"
Върнете се в началото Go down
zelka
напреднал
напреднал



Брой мнения : 60
Registration date : 28.03.2007

Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 EmptyСря Апр 11, 2007 2:35 pm

хахаха с какъв глас се смях докато четях това. Г-не хахах не мога честно нещастник боли ме фара какво мислиш ти за мен или другите у форума.Грам не ми е на кура. Писах нарочно щото дрисак до преди 2 седмици не знаеш какво е пит а сега ше ми основаваш клуб.Какъв клуб ше ми основаваш бе?Я си стой в пясачника най добре.Аз и модератор?Ами дупе първо аз няма никога да си подам молбата или писмото или квото е там както ти го написа да стана модератор и втори дори и да ми предложат няма да приема.Така че не се кахъри с модераторството. Ти ли ше поемаш фронта викаш?Дето още гащите ти жълти суполанко аз фронта си го държа това че такива гниди като теб се пръкват постояно си е отделен въпрос.Обаче все трябва някой да ви напомня какви яйца сте гниди които се мислите че сте нещо. Статиите ти ли си ги писал бе компетенцио?Едно че не си ги писал и друго че поне това което пускаш го чети и се замисляй над него а не го пускай като някой робот. Сега какво като се обърнах към теб ще ме баннеш ли ве памперс?Е и ? И да ме баннеш и да не ме баннеш се в гъз само че в твоя гъз Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да основем клуб...?   Искате ли да основем клуб...? - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Искате ли да основем клуб...?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
pitbulls :: Общ раздел :: Новини-
Идете на: