pitbulls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pitbulls

dogs
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Падението на Профит

Go down 
+2
BBB
redy
6 posters
АвторСъобщение
redy
ентусиаст
ентусиаст



Брой мнения : 13
Registration date : 29.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 2:41 pm

Пиша този пост единствено за да изразя огорчението си от Профит, а и защото по-вечето от членовете на този форум са бивши членове на форума МУ. След като доста време водихме с него и другите форумци конструктивни спорове изведнъж нашият човек му завряха л....а след като му казах, че Агалина струва много по-вече от него. Вижте изтрития пост заради, който бях баннат от форума МУ, след като ден преди това зелка искаше от Профит френска любов и последва само неофициално предупреждениеQuestion .......явно не го смята за обида товаVery Happy ?!



" Наистина се изчерпа!!! Но никой все пак не ми отговори, ако ТЕЗИ бг развъдници ги няма от къде ще си взимате кучетата след като не искате от “комшията”???? И защо си взимате кучета от там след като знаете, че те се селектират единствено по гейм, захапка ....все качества , които вие така упорито отричате! И това ако не е противоречие..........






Твоите доводи са смешни,пиенето на кола не рефлектира директно върху убийствата в Ирак. По-скоро примера е следният, ако си против храната в Макдоналдс понеже не е здравословна и водиш открита борба за забраната и е СМЕШНО и ЖАЛКО и ЛИЦЕМЕРНО ако същевременно водиш децата си да хапнат един “хепи мийл”. Или пък ако си от зелените и си против американските коли с 6-7литровите си двигатели и високи емисии на вредни вещества (американските коли не покриват Е4 ) да караш корвет или вайпър с по 500к.с.

Ако не харесваш нещо не го купуваш нали така .....а вашта работа е “Хем вълка сит и агнето цяло” е не може така.

Профит да ти кажа честно вече си мисля, че уважавам по-вече Агалина , тя поне е с ясна позиция “ Всички биткаджии са отрепки и трябва да влязат в затвора, а питовете да бъдат сини и да си играят с котки и кученца по парковете”. Нейната позиция е ясна и проста, лесна за разбиране, а това дали съм съгласен с нея е вече отделен въпрос, но това вашто инатене и дето се правите на ударени е смешно. "
Върнете се в началото Go down
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 2:48 pm

Мисля, че не е редно да занимаваш форума с някой, който не е потребител тук.
Върнете се в началото Go down
redy
ентусиаст
ентусиаст



Брой мнения : 13
Registration date : 29.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 2:52 pm

BBB написа:
Мисля, че не е редно да занимаваш форума с някой, който не е потребител тук.



Да , но по-вечето тук са бивши , а някои и настоящи членове на форума МУ. Който не го интересува може да не чете , а и пиша все пак в темата лафче.....
Върнете се в началото Go down
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 2:53 pm

redy написа:
BBB написа:
Мисля, че не е редно да занимаваш форума с някой, който не е потребител тук.



Да , но по-вечето тук са бивши , а някои и настоящи членове на форума МУ. Който не го интересува може да не чете , а и пиша все пак в темата лафче.....
Има 100 пъти по-интересни неща за обсъждане. Мисля, че си губиш времето за глупости.
Върнете се в началото Go down
redy
ентусиаст
ентусиаст



Брой мнения : 13
Registration date : 29.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 2:56 pm

Ами да за мен тази тема заради , която получих бан Е много интересна, но явно на НЯКОЙ не му изнася казаното от мен!
Върнете се в началото Go down
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 2:57 pm

redy написа:
Ами да за мен тази тема заради , която получих бан Е много интересна, но явно на НЯКОЙ не му изнася казаното от мен!
Бъди над нещата, бе човек. А според мен донякъде не беше прав, донякъде беше. Но ей това не мога да разбера, един форум ли е най-важното за теб, гледай си кучетата да са ти добре.
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 2:58 pm

Аз съм на страната на Реди!Браво,че си създал такава тема!Много правилно постъпи като обясняваш на хората как сме баннати!Той лично ме е обиждал във неговия си форум!!!От къде-накъде?Кой е тоя?Какъв е?Аре,че ми писна от тея хора...какво да направя,че IP-то ми е дадено по късно-тоест преди е бил на друг човек...АЗ ЛИ СЪМ ОТГОВОРЕН ЗА НЕЩЕТА ПИСАНИ ОТ МОЯ АДРЕС???
Тоз пич не е добре... Exclamation duel
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:00 pm

Абе ей, вие какво се съюзявате срещу мен. Ужасни сте!
Надеееее, ела ме подкрепи.
redy всеки си има своя истина.
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:02 pm

Аз не съм срещу теб!Аз съм със мнението на Реди...нищо не съм казал освен моята история!!! duel
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:06 pm

Еми значи си срещу мен, по подразбиране ние с него сме на различни мнения, винаги. Evil or Very Mad
Шегувка. Не знам всеки си има мнение и аз в случая не мога да заема страна, понеже не ми харесва начина по който всичко тръгна.
Върнете се в началото Go down
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:11 pm

Ами да за мен тази тема заради , която получих бан Е много интересна, но явно на НЯКОЙ не му изнася казаното от мен!



реди ма то и тука е така бе брат cheers
Върнете се в началото Go down
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:20 pm

MAKI написа:
Ами да за мен тази тема заради , която получих бан Е много интересна, но явно на НЯКОЙ не му изнася казаното от мен!



реди ма то и тука е така бе брат cheers
Не че си имаш идея за какво става на въпрос. Rolling Eyes Въпросната тема е много обширна и всеки си има право на мнение.
Ау redy няма се откажеш ти ей. Пускаш кукичката и ние тука рибетата почнахме. cheers И би ли пояснил какво означава "френска любов", че ми е много интересно. Razz
Върнете се в началото Go down
Nadq&Karma
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 40
Localisation : Варна, България
Registration date : 01.05.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:25 pm

Абе хора, найте ли колко ме боли защо са ви баннали...къв е смисъла да го обсъждаме...мен пък не са!Да се фукам ли?БББ, права си...Wink
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:33 pm

Ей Razz това си е един вид хвалене де Rolling Eyes Razz Very Happy Еми щото си добричка и покорна като rabbit и за това никой не се заяжда...даже на много хора им е приятно да общуват с тебе! king bolt
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:38 pm

Ехааааа Jordan staff браво, браво. На хубави неща съм те научила значи. tongue
Върнете се в началото Go down
Nadq&Karma
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 40
Localisation : Варна, България
Registration date : 01.05.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:39 pm

Има много балъци на тоя свят, Jordan staff...Razz
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:41 pm

Нима ме обиждаш... Rolling Eyes Wink flower
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:42 pm

Ехаааа почна се.
Та redy просто споделяше, няма нужда сега да се джавкаме за абсолютно безсмислени неща.
Върнете се в началото Go down
Nadq&Karma
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 40
Localisation : Варна, България
Registration date : 01.05.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:43 pm

Хахах, препрочети предния си пост, после моя, като схванеш ми прати много целувки по пощата...police
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:44 pm

А аз какво ще получа....? ring drinking
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
Nadq&Karma
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 40
Localisation : Варна, България
Registration date : 01.05.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:46 pm

Усмивки по радиото, как какво?!cheers
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:47 pm

dog surrender айде...предавам се...разбрах поста...с целувките по-какво да ги пратя...?предпочитания-мейл,поща? sunbath
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
Nadq&Karma
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 40
Localisation : Варна, България
Registration date : 01.05.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyСря Май 02, 2007 3:49 pm

Национална българска поща съкс!Нищо, дай там...Cool
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 72
Registration date : 05.02.2007

Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит EmptyЧет Май 03, 2007 12:44 pm

КЛЮЧ
Върнете се в началото Go down
https://apbt-bg.niceboard.com
Sponsored content





Падението на Профит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Падението на Профит   Падението на Профит Empty

Върнете се в началото Go down
 
Падението на Профит
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
pitbulls :: Общ раздел :: Лафче-
Идете на: