pitbulls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pitbulls

dogs
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Снимки на световни стафове

Go down 
+2
mitaksi
Jordan staff
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Снимки на световни стафове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: гр   Снимки на световни стафове - Page 2 EmptyВто Апр 24, 2007 10:57 pm

гюлев бате осъзнаи се! стана мод и почна летиш.. yurgeen ne razbiral .. като не разбирал що в друг форум го слушаше? много бързо стана всезнаеш ..

с мир ! shoked
Върнете се в началото Go down
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

Снимки на световни стафове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки на световни стафове   Снимки на световни стафове - Page 2 EmptyСря Апр 25, 2007 9:07 am

MAKI написа:
гюлев бате осъзнаи се! стана мод и почна летиш.. yurgeen ne razbiral .. като не разбирал що в друг форум го слушаше? много бързо стана всезнаеш ..

с мир ! shoked
Ама MAKI то всеки така е тръгнал. Никой не се е родил научен, все от някой се е учил.
А по въпроса за кучетата, всеки си има предпочитания, няма смисъл от спорове.
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Снимки на световни стафове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки на световни стафове   Снимки на световни стафове - Page 2 EmptyСря Апр 25, 2007 1:01 pm

1Во взаимоотношенията ни с Yurgen Ти няма да се месиш!2ро никъде не съм казал,че не разбира-А ЧЕ НЕ Е ЗАПОЗНАТ!!!Ти май нарочно искаш да се заяждаш тук...а?И какво като съм модератор?Каква привилегия имам аз?Нестига,че ти чистя оаканите теми...ама и много знайш бе брат!И не се обръщай повече към мен!Разбра ли?Кат немойш да научиш една фамилия по хубаво не се обръщай...разбра ли ?
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
MAKI
специалист
специалист
MAKI


Брой мнения : 100
Registration date : 28.03.2007

Снимки на световни стафове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: д   Снимки на световни стафове - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2007 12:16 am

бе аз мога но не искам ^^ като си мод си мислиш че мн готЯн .. и като не съм ти удобен триеш ! що не оставиш другите юзъри да кажат примерно че им преча с постовете ми или нещо такова?
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

Снимки на световни стафове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки на световни стафове   Снимки на световни стафове - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2007 2:22 pm

Защото това ми е работата!Не пълни темите с флууд и не пиши навсякъде каквото си решиш!!!
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
Sponsored content





Снимки на световни стафове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки на световни стафове   Снимки на световни стафове - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Снимки на световни стафове
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
pitbulls :: АСТ :: особености на породата-
Идете на: