pitbulls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pitbulls

dogs
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
ADSKOKU4E




Брой мнения : 3
Localisation : 089731676
Registration date : 13.10.2007

ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula Empty
ПисанеЗаглавие: ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula   ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula EmptyВто Окт 16, 2007 10:15 am

zdraveite az sam nov vav foruma i bihi skal dami dadete pove4e informacia za pitovete za6toto sea 6te si vzimam malko pit4e i dami kajete ne6to pove4ko naprimer kaksegledat,sas kakvosehraniat,kak triabvada gogledmi kogase koprat u6ite predvaritelnovi blagodaria
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula   ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula EmptyВто Окт 16, 2007 7:47 pm

Първо мой човек---УШИТЕ НЕ СЕ КУПИРАТ!!!има закон за тази работа!
Второ...с уши също са си хубави!
3То... има много теми тук...в форума...за хранене,грижи и т.н...просто се върни в началото и прочети бе....!!!Не виждаш ли колко много теми има пуснати???
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula   ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula EmptyВто Окт 16, 2007 7:49 pm

P.s:(Offtopic:ии моля те-използвай кирилица....Не сме някакви турци или араби...не мога да ти разбера какво пишеш с такава ''тоалетна'')
Благодаря ако го сториш!!
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula   ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula EmptyВто Ное 13, 2007 6:21 pm

Jordan staff написа:
P.s:(Offtopic:ии моля те-използвай кирилица....Не сме някакви турци или араби...не мога да ти разбера какво пишеш с такава ''тоалетна'')
Благодаря ако го сториш!!

Idea
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula   ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula Empty

Върнете се в началото Go down
 
ako moje niakoi dami dede pove4e informacia za pitbula
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
pitbulls :: Общ раздел :: Лафче-
Идете на: