pitbulls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pitbulls

dogs
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 бултериер

Go down 
+17
BULLFAN
Jokera
tattoo
bat_go6o_silistrata
CKPE4
animal_bg
Admin
LORD_BULL
atropa
TORMENTOR
maximize
mazniq
tzufa
zelka
mitaksi
Jordan staff
димитър
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2007 12:47 pm

animal_bg написа:
bat_go6o_silistrata написа:
С кучето ми тренираме заедно.Предпочитаме комбинацията плуване/тичане по обратен наклон.С допълнителни тежести,разбира се.
Как стои този въпрос при Вас,Г-н MAXIMIZE?
На мен пък ми пречи да тренирам-много досажда, напада ми спаринг партньорите, недай си пък да сме в клинч на земята...
Иначе НЕГОВИТЕ тренировки са предимно бегови след пръчки, висене, дърпане, плуване и вадене на колове от реката.Сега е вече време и малко по-тежък "ланец" да поноси зиматаSmileМисля, че след като аз минавам по 12 км, той ще минава "малко" повече Smile!


Поздравления,Г-н ANIMAL! Тези километри не са никак малко.Видях кучето Ви.Масивно е и изглежда добре.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2007 12:49 pm

maximize написа:
animal_bg написа:
bat_go6o_silistrata написа:
С кучето ми тренираме заедно.Предпочитаме комбинацията плуване/тичане по обратен наклон.С допълнителни тежести,разбира се.
Как стои този въпрос при Вас,Г-н MAXIMIZE?
На мен пък ми пречи да тренирам-много досажда, напада ми спаринг партньорите, недай си пък да сме в клинч на земята...
Иначе НЕГОВИТЕ тренировки са предимно бегови след пръчки, висене, дърпане, плуване и вадене на колове от реката.Сега е вече време и малко по-тежък "ланец" да поноси зиматаSmileМисля, че след като аз минавам по 12 км, той ще минава "малко" повече Smile!

Ние г-н bat_go6o_silistrata
тренираме с един основен метод-дърпане!

Захапваме с моят булл краищата на един здрав маркуч
и дърпаме най-малко 90 мин.
Посредством метода на друсането си развиваме
изключителните и здрави ЧЕЛЮСТИ....
т.е. развиваме най-важното - захапките до 120 т. атмсф.кг./кв.см.!!!!

препоръчвам Ви го г-н bat_go6o_silistrata
и на Вас г-н animal_bg, изключително ефективен метод е.....


Интересно.А как измервате силата на захапката,Г-н MAXIMIZE?
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2007 12:52 pm

Bruno написа:
Иначе по темата, моя Бруно си тренира, т.е забавлява се сам, има една 3кг гира, която той не изпуска от уста когато сме навън.
Обича да разнася огромни дървета и обожава да се люлее на клоните на една върба, но за жалост реката в моя квартал отнесе брега под нея и ще трябва да търсим друго дърво. Много добре е социализиран и се мачка със всички кучета на поляната, даже си мисля, че аеробната тренировка му идва в повече, яде като змей, все качествена храна, а на моята приятелка все й изглежда слабичък.


Г-н BRUNO TORMENTOR,с тази гира не съществува ли риск за зъбите на кучето Ви?
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2007 12:57 pm

LORD_BULL написа:
Ще помоля, тези от вас, които решат да критикуват
или нападат Т.Тодоров(Торментор) да го правят от
свое име! Защото хора като Бруно разпространяват
слухове, че аз настройвам всякакви хора срещу него!
Това не е така! Доста от настроилите се срещу него даже не са и собственици на бултериери,а на други породи като:ам.стаф,пит бул,булмастиф и др.! Това са лица, които не познавам! Има и доста анонимни потребители, които също не познавам! Може и да знам някои от тях, но като са се скрили не мога да разбера
кои са и също не съм отговорен за техните действия!
Твърдо не одобрявам и гнусните неща казани по адрес
на приятелката на Тихомир! Не познавам това момиче
и никога не бих си позволил да я обиждам! Или да карам някого за това, независимо какви са ми отношенията с Торментор!
Не използвайте моя ник за прикритие!


Г-н LORD BULL,за момичето поддържам мнението Ви.За г-н TORMENTOR позицията ми е ясна.
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2007 1:14 pm

Бат Гошо, споко, моето куче работи в арматурен двор като гилотина, иначе тази гира е с пластмасово покритие и е обезопасена с лейкопласт по идея на д-р Николай Котов.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2007 1:18 pm

Bruno написа:
Бат Гошо, споко, моето куче работи в арматурен двор като гилотина, иначе тази гира е с пластмасово покритие и е обезопасена с лейкопласт по идея на д-р Николай Котов.


А -а-а,ясно.Това вече е друго нещо.Едно от най-важните неща,според мене е да пазите зъбите му,Г-н BRUNO TORMENTOR.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2007 1:25 pm

Към г-н TORMENTOR:

Обърнете внимание на трета точка от заветните принципи на Г-н ОПЕНХАЙМЕР! Ще Ви бъде от полза...

Давам Ви приятелски съвет,Г-н TORMENTOR.


Ползвай бутона едит и спри болда, става ненужен фъд, не е нужно мнение след мнение, има бутон "едит", така че го ползвай, в потивен случай ше трия мнения.

Ползвай бутона едит и спри болда, става ненужен фъд, не е нужно мнение след мнение, има бутон "едит", така че го ползвай, в потивен случай ше трия мнения.

Не поставяй ултиматуми на другите юзери, моля

Admin
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2007 1:38 pm

Бат _Гошо, с риск пак да ме обявите за адвокат на Тихомир или по-лошо негов поклонник, трябва да отбележа нещо очевидно:

3ти пр. гласи:
"Не приемайте съвети от хора, които никога не са били успешни развъдчици. Ако техните разбирания са били стойностни, те биха ги довели до успех."

...е как очакваш тогава Тихомир да приеме съвета ти да погледне т.3 на Опенхаймер??? ХаVery HappyХа Very HappyХа Very HappyХа Very HappyХа Very Happy
Върнете се в началото Go down
глиста от силист'а




Брой мнения : 2
Localisation : в гъза на свинята
Registration date : 04.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2007 2:15 pm

BAN
Върнете се в началото Go down
smehurka
apbt приятел
apbt приятел
smehurka


Брой мнения : 29
Localisation : някаде под синьото небе се подвизава моето дупе.
Registration date : 04.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2007 3:10 pm

Призовавам да се спазва добрият тон!!!
Върнете се в началото Go down
tattoo
ентусиаст
ентусиаст
tattoo


Брой мнения : 11
Age : 49
Localisation : Ruse
Registration date : 31.08.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: ДА   бултериер - Page 6 EmptyСъб Сеп 08, 2007 2:33 am

Някои явно не го умеят
Върнете се в началото Go down
http://www.tattooartists.org/Gallery.asp?GalleryID=5659
smehurka
apbt приятел
apbt приятел
smehurka


Брой мнения : 29
Localisation : някаде под синьото небе се подвизава моето дупе.
Registration date : 04.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyСъб Сеп 08, 2007 4:46 pm

Надявам се да се научат за да не ми се налага да си показвам зъбките
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2007 11:31 am

Bruno написа:
Бат _Гошо, с риск пак да ме обявите за адвокат на Тихомир или по-лошо негов поклонник, трябва да отбележа нещо очевидно:

3ти пр. гласи:
"Не приемайте съвети от хора, които никога не са били успешни развъдчици. Ако техните разбирания са били стойностни, те биха ги довели до успех."

...е как очакваш тогава Тихомир да приеме съвета ти да погледне т.3 на Опенхаймер??? ХаVery HappyХа Very HappyХа Very HappyХа Very HappyХа Very Happy

Г-н BRUNO TORMENTOR,съобщението ми не беше адресирано към Вас.Сам си навличате неприятности.Признавам.Имате дарба.
Как Ви се отплаща г-н TORMENTOR за вялата защита? С парични знаци...,с приятелска близост...,с перфектна протекция...Как?
Ако бяхте жена,а Вие сте в безумна близост до това,щяхте да бъдете вярна на съпруга си.
Не видях нито веднъж вашият духовен отец да се изкаже във ваша защита,Г-н BRUNO TORMENTOR.....
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2007 11:36 am

Благодаря за забележката,Г-н ADMIN.Имате право.Моята молба е да бъдете малко по-ясен.
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2007 12:29 pm

Г-н BRUNO TORMENTOR,съобщението ми не беше адресирано до Вас.Пропуснах да отбележа,че не съм развъдчик.Вие също.И г-н TORMENTOR,вашият клиент,е в тази група.Разрешете му сам да отговаря на отправените му въпроси.От Вас този махленски животновъд не може да вземе думата.

Лош клиент сте си избрали,Г-н BRUNO TORMENTOR.Не знае,не разбира,не плаща,не благодари...,а на всичкото отгоре е и виновен.Как се оневинява такъв човек,Г-н BRUNO TORMENTOR? Вие сте неспособен да направите това.Не сте способен да направите каквото и да било.

Подгответе се добре за делото,Г-н BRUNO TORMENTOR!...А аз ще подготвя заседателите.Ще ги запозная с фактите.

Успех в съда,Г-н BRUNO TORMENTOR!
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2007 4:41 pm

хахаха ше се спукам от смях тука ей, сега и в съда ли ще се видите , хахахах аааа не ...това е простo няк'ва комедия нали ?
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2007 4:48 pm

Прав сте,Г-н MITAKSI.. И комедиантите са много.
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2007 6:52 pm

bat_go6o_silistrata написа:
Г-н BRUNO TORMENTOR,съобщението ми не беше адресирано до Вас.Пропуснах да отбележа,че не съм развъдчик.Вие също.И г-н TORMENTOR,вашият клиент,е в тази група.Разрешете му сам да отговаря на отправените му въпроси.От Вас този махленски животновъд не може да вземе думата.

Лош клиент сте си избрали,Г-н BRUNO TORMENTOR.Не знае,не разбира,не плаща,не благодари...,а на всичкото отгоре е и виновен.Как се оневинява такъв човек,Г-н BRUNO TORMENTOR? Вие сте неспособен да направите това.Не сте способен да направите каквото и да било.

Подгответе се добре за делото,Г-н BRUNO TORMENTOR!...А аз ще подготвя заседателите.Ще ги запозная с фактите.

Успех в съда,Г-н BRUNO TORMENTOR!

Бат_Гоше, това от 10:31 до 11:29 ли го мисли?
С този "бърз" ум в съда ще ти е тежко...

Иначе, не, мерси не искам да ставам адвокат на никого, а и нямам вяра на съдебната с-ма.
Просто провокирам мисловната ти дейност, та да видя какво ще измислиш този път...
Пък и се сближихме..., трябва нещо да си приказаме, то като няма какво да ни кажеш за породата...
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2007 7:04 pm

ОК, Гоше, стига, мене ми писна, а и сигурно досадихме на хората с тази прогимназиална словесна престрелка.
Аз съм градивен човек и тия глупости не ме кефят...помня като имаше такива елементи в НАШИЯ форум как ме дразнеха...
Аз съм до тук, кажи и ти нещо да сме квит и да се приключва.
Върнете се в началото Go down
smehurka
apbt приятел
apbt приятел
smehurka


Брой мнения : 29
Localisation : някаде под синьото небе се подвизава моето дупе.
Registration date : 04.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Нещо по темата....Що е истински були?   бултериер - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2007 10:25 pm

Тази статия не е за хора, които искат да научат стандарта на бултериера - него могат да си го намерят лесно, аз ще говоря за това, какво представлява отвътре това превъзходно куче. Преди всичко истинският були обича стопаните си и постоянно ги наблюдава с онзи хитър блясък в лъскавите като мъниста очи.
Истинският бултериер ви обича толкова, че любовта му се превръща в бедствие. Той ви се качва на главата, денонощно ходи по петите ви и размахва некоординирано опашка и лапи, лежи в краката ви, докато готвите, настоява с упорито бутане да бъде прегърнат, когато седнете да погледате телевизия. Любовта на бултериера към свинското излежаване на кресло е пословична, но докато се занимава с тази любима дейност, до него или по-точно под него, задължително трябва да бъдете вие - любимият му човек. Ако няма място за него той е
готов да приложи всякакви лукави номера

Тъпче с мрачен и потиснат вид пред вратата: "Ако обичаш, вдигни се, имам много спешна работа навън!" И вие ставате, и се обличате със стон, и заставате в студения коридор, и стоите, и чакате, и чакате, а когато отидете да проверите какво се е случило с горкото напикаващо се кученце, го намирате в поза "преяло прасе" на вашето уютно и топло кресло. Е, може и да благоволи да изхърка самодоволно, когато му споделите всичко, което мислите за него. Само не си обещавайте, че повече няма да се хващате на въдицата - следващия път ще измисли друг номер.
Истинският бултериер е любопитен и нахакан. Той "сменя правилата на играта" всеки ден и подло чака да стане Голям Началник. Проверява всичко, което правите с досадния си мокър нос, а в отговор на вашето праведно възмущение доволно размахва дебелата си опашка, която е специално създадена за блъскане на чашки кафе и чай, както и за нанасяне на лека телесна повреда.
Истинският були нагъва всичко, което му се даде, и то в ужасявщи количества. Всъщност
би предпочел екзотични плодове и сладолед,
а ако види, че ще се раздава шоколад, може да помести и автомобил. Понякога си докарва страхотни проблеми със стомаха, примерно когато бъде неразумно оставен насаме с торба зрели круши. Какво пък, вие няма да опитате от тях, но за сметка на това ще имате удоволствието да съжителствате няколко дни с много доволен от себе си издихающ свинебул.
Ако се безпокоите, че вашият булчо води твърде заседнал начин на живот на канапето пред телевизора, ви предлагам да го проверите с помощта на топка за тенис. Тестът е следният: вземате една топка и я показвате на бултериера. Ако той моментало подскочи и я свие, пребяга със скоростта на светлината дължината на едно футболно игрище и предоволно се захване с найното умъртвяване, като ви гледа победоносно изпод вежди - значи вашият истински були е в отлична форма независимо от излишествата и удобствата, с които е заобиколен.
Трябва да предупредя всички бъдещи собственици на бултериери, че те имат необясними пристъпи на активност, по време на които се носят от стая в стая
със скоростта на малка ракета "Земя-Земя",
нанасяйки приблизително същите поражения. При това най-големи щети причинява сблъсъкът на коравата му глава с различни твърди предмети (обикновено стени). Съседите ще кажат: "Сменяте плочките, а?" Неее, това просто е истинският бултериер.
Общо взето, тази порода не е за всеки. Истинският бултериер има нужда от "странен" стопанин, здрава къща и правила, които ще му бъдат набивани в канчето всеки божи ден. За да отгледате добре такъв тиквеник, ще ви трябва желязно търпение, здрави нерви, силни ръце и преди всичко - голямо сърце. Късмет в това нелеко, но прекрасно занимание - възпитаването на истински бултериер!
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2007 10:37 pm

Г-н BRUNO TORMENTOR,в какво тогава вярвате? В любовта? В нестандартната обич и топлите Ви чувства към г-н TORMENTOR? На себе си,може би? В какво вярвате,Г-н BRUNO TORMENTOR?

В породата вярвате ли? Аз вярвам така,както вярвам,че един ден ще се събудите и празните Ви приказки ще започнат да тежат.Надявам се да натрупате опита,с който разполагам аз,Г-н BRUNO TORMENTOR..По-рано Ви писах в коя порода може да вярвате.Бултериерът не е за хора с крехка психика,Г-н BRUNO TORMENTOR.Разберете го!
Не става и за индивиди с пухкава визия и рехава мускулатура..

Когато приключите с оптичния тунинг на собственото си тяло и обновите изветрелите си мисли,тогава вече може да ме попитате какво зная за бултериера......А аз ще преценя дали сте готов за тази обемна информация.Побързайте! И вашето време изтича,Г-н BRUNO TORMENTOR...
Върнете се в началото Go down
Bruno <Tormentor>
ентусиаст
ентусиаст
Bruno <Tormentor>


Брой мнения : 19
Localisation : Sofia
Registration date : 03.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyВто Сеп 11, 2007 1:14 am

Подигра се с тялото ми, ума ми, психиката ми,....., изтъкна знанията си, моля се за теб да имаш какво да ни покажеш когато излезеш от анонимност, иначе разочарованието може да е голямо...
Върнете се в началото Go down
bat_go6o_silistrata
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 44
Localisation : Sofia/Silistra
Registration date : 01.09.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyВто Сеп 11, 2007 4:09 pm

Bruno <Tormentor> написа:
Подигра се с тялото ми, ума ми, психиката ми,....., изтъкна знанията си, моля се за теб да имаш какво да ни покажеш когато излезеш от анонимност, иначе разочарованието може да е голямо...


Г-н BRUNO TORMENTOR,не се подигравам с Вас.Разбирате ли? Само Ви припомням най-важните точки,по които да работите.Ще Ви оставя,защото Ви предстои доста работа,Г-н BRUNO TORMENTOR.Успех!
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 72
Registration date : 05.02.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyВто Сеп 11, 2007 6:45 pm

Aко още някой си плесне рекламат на форума ше изхвърчи и без това и Торемнтори и Назар'с сте използвазчи и интересчии, комерсилани..довиждане
Върнете се в началото Go down
https://apbt-bg.niceboard.com
LORD_BULL
напреднал
напреднал
LORD_BULL


Брой мнения : 81
Localisation : ГАБРОВО
Registration date : 27.08.2007

бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 EmptyВто Сеп 11, 2007 9:44 pm

Admin написа:
Aко още някой си плесне рекламат на форума ше изхвърчи и без това и Торемнтори и Назар'с сте използвазчи и интересчии, комерсилани..довиждане



ЗА КАКВО ПЛЯСКАНЕ НА РЕКЛАМИ СТАВА ВЪПРОС
г-н АДМИН?????


banghead banghead banghead banghead banghead

admin admin admin admin admin admin admin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





бултериер - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бултериер   бултериер - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
бултериер
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
pitbulls :: Английски бултериер :: За любители на породата-
Идете на: