pitbulls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pitbulls

dogs
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си

Go down 
+2
darklady
Jordan staff
6 posters
АвторСъобщение
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyПон Мар 12, 2007 11:34 pm

Предлагам тук да обсъждаме с какво приспособление е най-добре да водим кучетата...Smile


Последната промяна е направена от на Съб Мар 31, 2007 12:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
darklady
Admin
darklady


Брой мнения : 128
Registration date : 13.02.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyСря Мар 14, 2007 11:36 am

Аз много не съм спец по каишки, така че ще е полезно да споделите някой и друг лаф по въпроса
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyСря Мар 14, 2007 11:43 am

е какво значи каишки бе?
има нашийник и наггръдник, според зависи за какво се позлват нагръднаика и нашийника имат своето приложение.
С нашийник е по-лесно да се води.

пп. моля админа да оправи заглавието!
Върнете се в началото Go down
Yurgen
напреднал
напреднал
Yurgen


Брой мнения : 52
Registration date : 13.02.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyСря Мар 14, 2007 6:24 pm

наи удобнйо е според мен с нашийник . По лесно такова Smile)) нагръдник като емалко използвах амаа много малко
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyПет Мар 16, 2007 9:00 pm

В Созопол има много питове и един,два стафа...но като ги разхождат...все с нагръдници бре....!Може би е по-удобно на самите кучета...като се опъват да не се удушат...?
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
darklady
Admin
darklady


Брой мнения : 128
Registration date : 13.02.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyВто Мар 20, 2007 10:59 am

според мен негръдника не предизвиква по никакъв начин удушване-та нали това именно му е целта
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyВто Мар 20, 2007 11:03 am

darklady написа:
според мен негръдника не предизвиква по никакъв начин удушване-та нали това именно му е целта
зависи за какво се използва.
Аз предо водех мног често , много повече с нагръдник, обаче нашийника удушвач с него кучето се води много по лесно. Корекциите са по добри.
Препоръчвам водене с нагръдник на дълги разходки, когато няма много кучета и предимно да се спортува..също така препоръчвам водене с нагръдник при разгонено женско куче.
Върнете се в началото Go down
BBB
специалист
специалист



Брой мнения : 170
Registration date : 15.03.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyВто Мар 20, 2007 12:25 pm

На мен ми е по-лесно с нагръдник да водя. Пък и кой каза че не души. Моят с нагръдник като почне прекалено да се дърпа се дави, понеже нагръдника му като се закупчае горе става като нашийник. Така че зависи от модела нагръдник. Пък и честно казано повече вярвам на нагръдниците. При нашийника постоянно имам чувството че ще се изплъзне от врата му.
Върнете се в началото Go down
mitaksi
специалист
специалист
mitaksi


Брой мнения : 217
Localisation : София
Registration date : 05.02.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyВто Мар 20, 2007 1:17 pm

BBB написа:
На мен ми е по-лесно с нагръдник да водя. Пък и кой каза че не души. Моят с нагръдник като почне прекалено да се дърпа се дави, понеже нагръдника му като се закупчае горе става като нашийник. Така че зависи от модела нагръдник. Пък и честно казано повече вярвам на нагръдниците. При нашийника постоянно имам чувството че ще се изплъзне от врата му.
да де всеки сампреценява как му е по удобно да води кучето и да коригира по ефективно.
Аз водя и с двата вида.
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyСъб Мар 31, 2007 12:25 am

Аз купих нагръдник,но хич на Сънката не й хареса..Sad
И затова отново е с кожена кайшка!!!
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
Nadq&Karma
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 40
Localisation : Варна, България
Registration date : 01.05.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyСря Май 02, 2007 3:41 pm

Jordan staff написа:
В Созопол има много питове и един,два стафа...но като ги разхождат...все с нагръдници бре....!Може би е по-удобно на самите кучета...като се опъват да не се удушат...?
Браво, ти откри истината...По-добре късно, отколкото никога!!!beer
Върнете се в началото Go down
Jordan staff
специалист
специалист
Jordan staff


Брой мнения : 494
Age : 34
Localisation : Бургас
Registration date : 24.02.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyСря Май 02, 2007 3:43 pm

хахахаха..регистрира се тук и ни разби всичките...я и ние''старите кучета''да се активизираме и да покажем знания на ''новобранчето'' Razz Embarassed Wink
Върнете се в началото Go down
http://gtr1.aha.bg/
Nadq&Karma
apbt приятел
apbt приятел



Брой мнения : 40
Localisation : Варна, България
Registration date : 01.05.2007

С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си EmptyСря Май 02, 2007 3:44 pm

Който го може, си го може, колега...Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си   С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си Empty

Върнете се в началото Go down
 
С какви каишки според вас е най-добре да водите любимците си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
pitbulls :: Общ раздел :: Лафче-
Идете на: